Wpis z mikrobloga

@Zwanek: nie z jednego. Użyłem 3 głosy kobiet. Paulina, Maja i Ewa i jeden głos Jacka dla wszystkich facetów, WB ma głos Jan, ale spokojnie. Kupię kolejną paczkę głosów gdzie jest Zosia, Ewa, Krzysztof i Agnieszka :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Adu_Jean: Podziwiam że chcesz w to inwestować, ale gdybyś zamierzał wprowadzać nowe postaci, zastanów sie po prostu nad głosami z innych źródeł. Ot chociażby tłumacz Google. Na pewno taniej Cię to wyjdzie, a doda więcej kolorytu ^^
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adu_Jean: Można nagrać po prostu jakimś recorderem, są też w necie poradniki jak zapisać dźwięk do pliku mp3. Niestety na telefonie siedzę, więc ciężko mi sprawdzić czy druga opcja jest faktycznie szybsza.
Możliwe też że jakaś wtyczka by się znalazła.

@Adu_Jean: Obejrzałem trochę i będę bardzo krytyczny. Pomysł fajny, natomiast Ivona jest lipna, psuje wszystko. To byłoby złoto gdybyś zrobił najlepsze fragmenty i odwzorował każdego sima z domu WB i wycinał fragmenty jego głosu. Fajnie jakbyś robił takie odcinki z jajem, parodię tego co się dzieje. Na przykład Malwina w kuchni i na jej ręce kupa a potem bierze chusteczkę i tą kupe kładzie na stole. Kamil z rana który zamienił