Wpis z mikrobloga

Już za 3 tygodnie zasiądziemy do (najprawdopodobniej) najlepszego obecnie emitowanego serialu #scifi () #theexpanse wraca po prawie 2 latach, anulacji oraz udanej reanimacji przez #amazon - za co mam nadzieję fani podziękują subskrybując Prime Video.

ALE JA JUŻ NIE PAMIĘTAM NA CZYM SKOŃCZYŁ SIĘ 3. SEZON???

Na Prime Video dostępne są wszystkie 3 sezony zrealizowane przez SyFy z polską lokalizacją.

ŁEEEE A ILE TO KOSZTUJA PANIE???

Pierwszy miesiąc jest darmowy a pierwsze 6. miesięcy jest za 12 zł / msc ( ͡º ͜ʖ͡º)

A OBEJRZE TAM COŚ INNE NIŻ TO DI IXPANSI CZY JAKOŚ TAK???

Dobre oryginalne produkcje takie jak "The Man from the High Castle", "Homecoming", "Tom Clancy’s Jack Ryan", "The Boys" i wiele innych (σ ͜ʖσ) #seriale #expanse #primevideo
Poroniec - Już za 3 tygodnie zasiądziemy do (najprawdopodobniej) najlepszego obecnie ...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@caribbean: kiedy 4 lata temu odpaliłem 1. sezon to też nie podchodziłem do niego jakoś specjalnie entuzjastycznie. Jak sobie przypominam to wydawał mi się chaotyczny, bez ikry i głównego wątku. Ale to opinia sprzed kilku lat. Za to sezon drugi i trzeci oceniam znacznie lepiej: dobry rozwój bohaterów, trzymające w napięciu wątki polityczne, więcej akcji, oprawa wizualna na wysokim poziomie.

Jeśli ktoś jest fanem scifi to nie pozostaje mi nic
  • Odpowiedz
@Poroniec: Mnie wciągnął od momentu w którym stał się serialem sf, czyli końcówka drugiego.
Jak łatwo sprawdzić czy dana produkcja jest sf ? Stosując brzytwę Lema - jeśli można usunąć z utworu wszystkie elementy fantastyczne bez szkody dla treści, to utwór nie jest prawdziwą fantastyką.
np: masz klasyczny kryminał, różniący się od innych tylko tym, że zamiast samochodów masz wahadłowce, a zamiast Los Angeles stacje kosmiczną MIR. Ale gdy zabierzesz
  • Odpowiedz