Wpis z mikrobloga

Już za 3 tygodnie zasiądziemy do (najprawdopodobniej) najlepszego obecnie emitowanego serialu #scifi () #theexpanse wraca po prawie 2 latach, anulacji oraz udanej reanimacji przez #amazon - za co mam nadzieję fani podziękują subskrybując Prime Video.

ALE JA JUŻ NIE PAMIĘTAM NA CZYM SKOŃCZYŁ SIĘ 3. SEZON???

Na Prime Video dostępne są wszystkie 3 sezony zrealizowane przez SyFy z polską lokalizacją.

ŁEEEE A ILE TO KOSZTUJA PANIE???

Pierwszy miesiąc jest darmowy a pierwsze 6. miesięcy jest za 12 zł / msc ( ͡º ͜ʖ͡º)

A OBEJRZE TAM COŚ INNE NIŻ TO DI IXPANSI CZY JAKOŚ TAK???

Dobre oryginalne produkcje takie jak "The Man from the High Castle", "Homecoming", "Tom Clancy’s Jack Ryan", "The Boys" i wiele innych (σ ͜ʖσ) #seriale #expanse #primevideo
Poroniec - Już za 3 tygodnie zasiądziemy do (najprawdopodobniej) najlepszego obecnie ...
  • 23
  • Odpowiedz
@janushek: mają też "The Marvelous Mrs. Maisel", "Good Omens", ostatnio wyszło "Carnival Row"... W styczniu dorzucą nowego Star Treka. Do tego sporo ciekawych dokumentów sportowych. Trochę tego jest ()
  • Odpowiedz
@Poroniec: serdecznie polecam serie ksiazek, jestem wlasnie na drugiej czesci i oderwac sie nie moge. Serial troche spoileruje, ogladalem jeszcze jak byl na netflixie, takze niezdecydowanym radze najpierw siegnac raczej po ksiazke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Poroniec no w końcu w domu ... No i oficjalnie mam ciary.

Co do konta ... To chyba będę potrzebować drugiego ... Bo jedno mam niemieckie
  • Odpowiedz
@Emerkaes: dostępny w Polsce na pewno będzie od razu, na 99% też od razu z polską lokalizacją. To zbyt duży projekt żeby tego nie zrobić. Wszystkie odcinki od razu :)
  • Odpowiedz