Wpis z mikrobloga

#rzeszow

wydaj 400 mln na program transportowy, w tym 80 mln na system sterowania sygnalizacją świetlną

coś #!$%@? działa

pojedź gdzieś coś podpatrzeć jak to masz w zwyczaju

wpadnij na G E N I A L N Y pomysł że na głównych cały czas zielone a na bocznych wtedy gdy coś nadjedzie

kazałem_przestawić.mp4

80 mln? wycieczka do Wiednia tańsza, #!$%@? #!$%@? pora na kandydowanie, gdzie by tu teraz kandydować


https://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,25421115,rzeszow-duze-zmiany-na-skrzyzowaniach-swiatla-maja-pracowac.html
  • 10
@pronter: @ZmutowanaFrytkownica: @Pangia: @r50_: Was to dziwi? Są lepsze kwiatki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10 mln zł na system liczenia miejsc parkingowych w płatnej strefie parkowania


10 mln na system, który będzie działał jak dotychczasowe tablice informacyjne pt "Zielone szybko opuszczaj skrzyżowania" ( ͡º ͜ʖ͡º)

18,4 mln zł miasto chce wydać na modernizację Podziemnej Trasy Turystycznej


Plastikowe szkielety będą
I tak sporo aut jechało na czerwonym więc zmieniają, bo obecnie nie ma to żadnego sensu


@ZmutowanaFrytkownica: Jakbym dostał mandat za każdym razem, gdy przejechałem autobusem na czerwonym świetle, to po tych czterech miesiącach pracy nadal byłbym na minusie. Legitne 50 km/h, zjeżdżam z wiaduktu na Marszałkowską, a system uznaje, że ja taką taradajką jestem w stanie łagodnie zatrzymać się na trzydziestu metrach i mi przestawia światło na czerwone, śmiechu warte.
Legitne 50 km/h, zjeżdżam z wiaduktu na Marszałkowską, a system uznaje, że ja taką taradajką jestem w stanie łagodnie zatrzymać się na trzydziestu metrach i mi przestawia światło na czerwone, śmiechu warte.


@Pangia: Niektórzy próbują, co się często źle kończy szczególnie dla starych bab w środku
@pronter chyba każdy ma już dość tych "kreatywnych" sposobów naprawy zakorkowanego miasta. Ciekawy jestem, która droga będzie priorytetem na skrzyżowaniu Dąbrowskiego z Powstańców :). Chyba nie da sie już tego ogarnąć za pomocą jedno wymiarowych dróg, trzeba iść w górę lub w dół jak w dużych miastach.