Wpis z mikrobloga

@pamelkaa: klimaty vegi ale duzo lepiej, wulgarny, miejscami obrzydliwy, fabula bardzo fajna, mega ladne zdjecia - widac wlozone spore pieniadze w produkcje. Dalbym tak 9/10 gdzie Pakt i Wataha to dla mnie 10/10 (biorac oczywiscie poprawke na fakt ze to polski serial). Obejrze drugi raz napewno, chociazby ze wzgledu na Frycza xD
  • Odpowiedz
@pamelkaa jeśli przebolejesz zero gry aktorskiej głównego bohatera i scenki przerywnikowe które nie prowadzą do niczego a które mają nadawać "głębi" to ogląda się spoko, osobiście nie uważam tego za arcydzieło ale czasu też nie straciłem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@sir_nietzsche: Na plus bardzo dobra realizacja techniczna i gra większości aktorów (szczególnie Frycz i Malikowska). Świetna muzyka i klimatyczne zdjęcia.
Słabe były trochę przydługie sekwencje snów i zbyt enigmatyczne zakończenie. Kamil Nożyński prawie położył cały serial swoim pomysłem na postać i drewnianą grą aktorską.
  • Odpowiedz
@sir_nietzsche: moim zdaniem wyszło bardzo słabo, brakuje mu ekspresji, nie potrafi pokazać emocji (lub braku emocji jak kto woli). Całość naprawdę wali się kiedy sytuacja się zagęszcza i musi być agresywny. Pokrzywińska też słabiutko.
  • Odpowiedz
@pamelkaa: Naciągane dialogi, denerwujące wstawki ze schizami bohatera. Jedynie Frycz ratuje serial. Jeśli masz dużo wolnego czasu to obejrzyj dla niego. Jeśli czasu masz mało sięgnij po coś innego.

No i w sumie plus za mastershoty ale wciąż jednak nie ratują drętwego serialu.
  • Odpowiedz