Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się, że sprawę należy nagłośnić. Skatepark....na kostce brukowej. I cyk, 400 tysięcy. A szwagier Janusz ma firmę Poljanuszbrux i tak jakoś wyszło. Może ktoś zrobi znalezisko?

Link:
http://bo.katowice.eu/Projekty/Strony/Budowa-SKATE-PARKU-dla-mieszka%C5%84c%C3%B3w-po%C5%82udniowych-dzielnic-Katowic.aspx?fbclid=IwAR0cTiJwpnXJ9C7cLRGHBX3Gc-yQWxWtHb53Jt18LEy4VhNCIDqMkbtZI4c

#katowice #polska
krzysztoforek - Wydaje mi się, że sprawę należy nagłośnić. Skatepark....na kostce bru...

źródło: comment_5rcuOKBGqgi4CmljJJpfzDYHTauGqF5w.jpg

Pobierz
  • 142
@krzysztoforek: O #!$%@?... A ja byłem zażenowany jak pod moim blokiem postawili skate park,który #!$%@? robiąc zbyt strome podjazdy,po roku się sypać zaczęły łączenia ramp z placem skate parku więc bardziej zaczął spełniać role siedzenia i chlania.
To NIE jest skatepark tylko SPOT.


@Morteno: tylko skąd taki pomysł? I czemu właściwie myślisz, że to spot? Dla mnie spot, to po prostu takie miejsce gdzie da się jeździć na desce, ale niekoniecznie zostało zbudowane w tym celu - np. kawałek muru, skrzywiony znak obok ulicy, czyli po naszemu to po prostu jakaś miejscówka, gdzie da się fajnie pojeździć na desce. To co widzę średnio się do tego nadaje. Zresztą
@Morteno: Tylko że to coś nie nadaję się do jazdy czymś innym niż jakimś bmxem bo przyjemność z jazdy po takiej kostce na desce, hulajnodze czy rolkach jest 0 i dodatkowo utrudniona
A szwagier Janusz ma firmę Poljanuszbrux i tak jakoś wyszło


@krzysztoforek: Nie znam się a się wypowiem. Pod linkiem wyniki przetargu. Wystartować mógł każdy, ale nie każdy do takiego gówna startuje. Ja bym nie wystartował, więc wystartował lokalny Januszpol.
https://bip.katowice.eu/jednostki/zzm/PublishingImages/Lists/Dokumenty1/Wyszukiwanie/NZI.261.11.2019%20Informacja%20o%20otwarciu%20%20ofert.pdf
Zacznijmy od tego, że śmiesznym tworem jest w ogóle ZZM. Nie rozumiem po co to coś istnieje i jeszcze realizuje zadania gminy.

Przecież to nie spełnia wymagań projektu. Miała być nawierzchnia
U.....i - > A szwagier Janusz ma firmę Poljanuszbrux i tak jakoś wyszło

@krzysztof...

źródło: comment_IPasme2oE0IhNndcOqIzWFlr7hUzSWDA.jpg

Pobierz
Pomysłodawczyni się żali : "Proszę przyjść i przedstawić swoje uwagi, ja naprawdę nie mam ochoty wysłuchiwać uwag, bo na etapie projektowania nie było żadnego zainteresowania ze strony mieszkańców, ja jestem tylko pomysłodawcą zadania, a teraz otrzymuje krytyczne maile, przykre". Nie ma to jak brać się za promowanie i załatwianie rzeczy o których się nie ma zielonego pojęcia. Jak to mówią? "Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane".