Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się, że sprawę należy nagłośnić. Skatepark....na kostce brukowej. I cyk, 400 tysięcy. A szwagier Janusz ma firmę Poljanuszbrux i tak jakoś wyszło. Może ktoś zrobi znalezisko?

Link:
http://bo.katowice.eu/Projekty/Strony/Budowa-SKATE-PARKU-dla-mieszka%C5%84c%C3%B3w-po%C5%82udniowych-dzielnic-Katowic.aspx?fbclid=IwAR0cTiJwpnXJ9C7cLRGHBX3Gc-yQWxWtHb53Jt18LEy4VhNCIDqMkbtZI4c

#katowice #polska
krzysztoforek - Wydaje mi się, że sprawę należy nagłośnić. Skatepark....na kostce bru...

źródło: comment_5rcuOKBGqgi4CmljJJpfzDYHTauGqF5w.jpg

Pobierz
  • 142
Fajne te projekty, kto by się nimi przejmował. Jak byk w opisie widnieje:
Z uwagi na duże prędkości podczas użytkowania nawierzchni i elementów skatowych zachować szczególnie wysoką staranność wykonania, gładkość powierzchni, równość na łączeniach, dopasowanie elementów prefabrykowanych oraz nawierzchni.

Wymagania bezpieczeństwa:
- Wszystkie dostępne krawędzie zewnętrzne należy zaokrąglić promieniem co najmniej 20 mm
- Obiekty należy skręcać razem śrubami lub bezpiecznie łączyć innymi sposobami, lub zamocowywać do podłoża, zapobiegając ich przemieszczeniu.
-
@krzysztoforek skatepark z kostki, o lol ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) przecież to jawny przekręt szwagra z januszbruku ¯_(ツ)_/¯ sam jeździłem sporo na desce i po jezdzic po asfalcie czasem było źle a co dopiero po kostce brukowej...
@Morteno: #!$%@? ale czaisz, że tam nie wjedziesz na wspomnianych przez Ciebie rolkach albo desce? Może to SPOT PARK dla fat bików albo terenowych samochodów sterowanych ale do skejtu pasuje jak siodło do świni
@krzysztoforek: U mnie na osiedlu od jakiś 15lat jest skatepark z podobna nawierzchnia, w sezonie letnim korzysta z niego do 20 osób w jednej chwili i nikt nie narzeka na to ze nie ma betonu ¯_(ツ)_/¯
obczaj sobie skatepark w Lesznie


@jalop: tylko ten kosztował 3 mln i to w 2011 roku. Dzisiaj przy dużym wzroście cen w budowlance, kosztowałby z 5, kilkanaście razy więcej niż ten tutaj z BO.