Wpis z mikrobloga

Mirki, posiada ktoś coś takiego? Wygląda na dobrą alternatywę dla docka no i można pograć z padem na kablu i ładować jednocześnie.


@kefir1992: Mam takie coś zrobione z oryginalnej stacji dokującej (kupiłem tylko obudowę). To zwykły chiński dock. Nie pograsz na tym tylko z smym dockiem - zawsze potrzebujesz mieć zewnętrzne wyjście obrazu. Aukcja nawet o tym nie wspomina po za jednym beznadziejnym zdjęciem poglądowym, więc nawet bym nie zakładał,
  • Odpowiedz
No dobra, odpowiedziałem na 1szy komentarz. Potem napisał że chodzi bardziej o stand niż o docka.


@Tesseract: Ehh, dalej nie zrozumiałeś wpisu. OP pyta o docka, który działa jak dock i podstawka jednocześnie (nie musisz mieć zewnętrznego odbiornika obrazu). Z samego tylko wpisu bez komentarzy można to wywnioskować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kefir1992: nie słuchaj tych co mówią, że będzie działać tylko jako dock, jeśli nie będzie podpiętego kabla HDMI do tv to normalnie będzie ładować konsole i dawać obraz na słiczowym wyświetlaczu również porty USB będą dostępne więc podłączysz też pada
  • Odpowiedz