Wpis z mikrobloga

A tak wygląda dyskusja wg neuropy:
1. zwróć uwagę komuś, że jednak z 5 metrów zadźganie kogoś to kwestia 3 sekund i pokaż filmik to obrazujący
2. zaproponuj, żeby przeprowadzić test polegający na dźgnięciu się nożyczkami do papieru - przecież mają zaokrąglone końce i "nie da się nimi kogoś zadźgać"
3. zostań zablokowany przez człowieka, który wpycha się w nie swoją rozmowę
@Tamerlan, gratuluję, wujek Urban jest dumny z cenzury zdrowego rozsądku i wytknięcia idiotyzmów.
#konin #policja
Pobierz kompek - A tak wygląda dyskusja wg neuropy:
1. zwróć uwagę komuś, że jednak z 5 metr...
źródło: comment_xT5KJ3yJi0KJ9NMjz1g03tott31MYCjl.jpg
  • 20
@MateuszWilczekKPW: Dalej nie rozumiesz, prawda? Przychodzisz do tego wątku, obrażasz mnie dwukrotnie
nie pisząc nic merytorycznego i dziwisz się, że usuwam? Ja, w przeciwieństwie do Ciebie, nikogo nie obrażałem, tylko merytorycznie odniosłem się do fałszywych założeń z których wyszły osoby w tamtym wątku.
@kompek: Tak swoją drogą to są dwie rzeczy których te lewackie dzbany nie potrafią przyjąć do wiadomości:
a) Strzał został oddany z 5 metrów bo gdyby był oddany z 2 czy 3 to policjant byłby ranny albo martwy
b) widząc jakiś metalowy mały przedmiot z 5 metrów w ręce biegnącego na ciebie przestępcy ciężko ocenić czy jest to nóż, śrubokręt czy nożyczki i czy są zakończone ostro czy tępo.
@kompek: oo czyli Ty też xD
->według tamerlana z 5 metrów to nie atakowanie, wyjaśniasz mu podstawowe zasady logiki
-> tamerlan pisze, że było wyjaśniane milion razy
-> przeszukujesz tag, nie możesz nic takiego znaleźć więc piszesz mu żeby ci zapodał, w końcu to on coś próbuje udowodnić
-> mija godzina, tamerlan się nie odzywa ale odpowiada pod wpisem czyli widział
-> napotykasz wykopka co myśli podobnie jak ty więc piszesz
@Kezcliw: patrz wyżej, mnie też zablokował a chciałam tylko wyjaśnienia dlaczego zaatakowanie z 5m to nie zaatakowanie bo przeczy to logice :( ja rozumiem gdybym go obrażała czy trollowała ale moje wypowiedzi były merytoryczne i nazwał moje komentarze zaśmiecaniem wpisu xD w komentarzach zostali tylko ludzie którzy zgadzają się z nim. Typowe lizanie się po drutach
Zawsze mi "smutno" w takim przypadku bo liczę na jakąś wymianę zdań, a rozmówca okazuje
@Wejszlo: @kompek: Zauważyłem taką zależność, kiedy policja pacyfikuje narodowców to cieszą się lewacy, kiedy policja pacyfikuje antifiarzy to cieszą się narodowcy, a kiedy policja spacyfikuje jakiegoś patusa albo bandytę to wtedy narodowcy krzyczą o #!$%@? policji i dobrych chłopakach a lewacy o prawach człowieka i brutalnej policji, za to cieszą się normalni, uczciwi obywatele.