Wpis z mikrobloga

Dzisiaj sobota, czyli kolejna runda przygód spermą i śluzem płynących. Coś, czego przegryw nigdy nie doświadczy. Julki - już lekko wstawione - czekają na ten pierwszy ruch Oskarka z bujną czupryną. To będzie chwila, moment, a następnie dzikie rozkosze w klubowych toaletach albo drogich apartamentach.

Najróżniejsze pozycje. Raz jeden partner na gorze, raz drugi; raz do góry nogami, by potem robić to na kuchennych szafkach. Takie zabawy wymagają odpowiedniej sprawności, jaką mają tylko ci młodzi kochankowie. Nie dla przegrywa śluz dziewiczy. Przegryw może co najwyżej zwalić konia.
Ja dzisiejszy wieczór spędzam z grą sieciową League of Legends. Toczę dzielnie bitwy na Summoner’s Rift, walcząc o honor i chwałę. Potem oczywiście odbędę akt onanizmu, wyobrażając sobie że jestem w płodnej Stacey 11/10, ale tak na prawdę będę w zaspermionej ręce przegrywa, jakim jestem przez #!$%@? w postaci ryjca upośledzonego goryla i elfa oraz głosu, jakbym miał penisa w buzi.
#przegryw #stulejacontent ##!$%@? #tfwnogf #depresja
Pobierz Przychlast - Dzisiaj sobota, czyli kolejna runda przygód spermą i śluzem płynących. C...
źródło: comment_t8ABN01huAhcoNUBrdwQfanuRK6nLKE5.jpg
  • 8