Wpis z mikrobloga

Drugi tydzień za mną, chyba już całkiem dobrze sie przestawiłem na węgle bo coraz lepiej radze sobie z trawieniem ale to jeszcze nie jest tak jak być powinno. Na tłuszczach jechałem 9 miechow.
minusy na dzień dzisiejszy - mniej smaczne jedzenie
plusy - wieksza objętość w misce czego mi brakowało, większa siła na treningu z czego jestem mega zadowolony

Jedyne czego sie obawiam to że tarczyca mi zacznie znowu "usypiać"

Być może sie myle ale #keto i #dodzo to chyba nie najlepsze diety dla osób które "za..lają"

#mikrokoksy #mirkokoksy #dieta
Pobierz Kamizi7 - Drugi tydzień za mną, chyba już całkiem dobrze sie przestawiłem na węgle bo...
źródło: comment_r6CJg6u7D1a7UGOWuu0UJyiZ2pFlWUi0.jpg
  • 15
@Kamizi7: tez byc moze sie myle, ale keto i inne dodzo to chyba diety dla osob ktore sie za duzo naczytaly w internetach ze jedzac tluszcz spala sie tluszcz, ze brak insuliny itp itd. i siedzac uwalonym na #!$%@? przed telewizorem, scrollujac tablice na fejsbooku lub instagramie, #!$%@? smalec magicznie schudna ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Być może sie myle ale #keto i #dodzo to chyba nie najlepsze diety dla osób które "za..lają"


@Kamizi7: trenowałem 1.5 tajski będąc na lowcarbie, przejście na węgle to było wejście na zupełnie inny poziom treningu