Wpis z mikrobloga

@dawid110d: pft, żeby chociaż na to odwołanie jakakolwiek odpowiedź w terminie doszła to by było super.

Ostatnio mi odrzucili KFC. Najwidoczniej odstąpiłem od umowy kupna kurczaka i zwróciłem go w ciągu 14 dni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ogóle to jest jakieś kuriozum. Jakim prawem oni w ogóle twierdzą, że cashback został naliczony niezgodnie z zasadami skoro on #!$%@? sam się naliczył? XD

Zażądałem dowodów na
  • Odpowiedz
@Krupier: Z tego co wiem to niby odrzucają takie transakcję gdzie np. podczas płatności na chwilę przeskoczyłeś sobie do innego okna... Ale jak się płaci BLIK to ja mam to niby zrobić bez przeskakiwania do aplikacji banku? Na szczęście u mnie więcej transakcji jest akceptowanych niż odrzuconych i tylko dlatego jeszcze czasami korzystam z tego ich cashbacku
  • Odpowiedz
@dawid110d: ja też mam sporo zaakceptowanych (aczkolwiek z listopadowych wyprzedaży i wczorajszy z Allegro nie wpadły), w tym roku już jakieś 700zł na plus. Ale chodzi mi o zasadę - skoro cashback naliczył się automatycznie sam to nie ma żadnych podstaw do jego odrzucenia bo niby dlaczego? Rozumiem dodany ręcznie, ale jakim cudem automat by się pomylił? XD
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: założyłem konto, zamówiłem z pyszne z tego linku który był w apce i co dalej, 1-2 dni mam czekać na zwrot, tak? Bo w oczekujących itd nie mam żadnych informacji czy wszystko poszło dobrze? Bo nie do końca rozumiem czy te 15% zostanie mi zwrócone czy powinno być już w koszyku na pysznym uwzględnione?
  • Odpowiedz
@Zekkeh: napisz do mnie na priv i podaj maila, którego używasz w goodie. Przekazuję wszystko do sprawdzenia, ponieważ w ostatnich dniach sporo osób zgłosiło usterki.
  • Odpowiedz