Wpis z mikrobloga

@lugre: czemu ma nie być szczęśliwy? Kurde, jak rysowanie to Twoja pasja to się drugą osobę w tym wspiera. To nawet nie cecha, zaleta a obowiązek partnera :P
  • Odpowiedz
  • 6
@Gremo: Trochę racji w tym jest, ale jeśli ostatnio kupiłam farby do malowania tkanin za prawie stówkę, mazaczki za 50 ziko, szydełko i włóczkę za 30 ziko, to tak się zbiera i zbiera...( ͡° ͜ʖ ͡°) mimo ze wykorzystuje te rzeczy i cos fajnego z nich powstaje :>
ciężko jest być twórczą osoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lugre: a tam gadasz, gra na konsole to 250zł Ustalcie sobie, że każdy nie przekroczy tej kwoty miesięcznie na swoje małe zachcianki i po temacie. On kupi gierke lub coś do swoich zainteresować, a ty mazaczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja w sumie odkładam x pieniędzy co miesiąc, a to co z tego zostanie to jest na przepuszczenie. I uważam, że to fajna sprawa, kupić sobie coś
  • Odpowiedz
Ogolem polecam sprawdzic sklepy Kopenhagen (takie sieciowki z gowno-wszystkim jak pepco). Oprocz calego szajsu z chin maja w ofercie wlasnie takie mazaki alkoholowe w cenie mniej niz dyszka za 3 sztuki odcieni jednego koloru.
  • Odpowiedz
Mazaki z tigera faktycznie są niezłej jakości, choć sama nimi nie rysowałam to widziałam prace innych a i cena zachęca. Co do promarkerów to polecam kolekcjonować i np na jakaś okazje typu święta zrobić listę odcieni które byś chciała i poprosić świetego Mikołaja właśnie o nie, ja się zakochałam od pierwszego wejrzenia. Jak byłam przy kasie to kupiłam naprawdę sporo, ale prawda jest taka że używam przeważnie tych samych odcieni, myśle ze
  • Odpowiedz
  • 0
@Zupna: Oooooo! Kiedyś oglądałam recenzje tych z tigera i rzeczywiście chyba nie wypadły najgorzej! Myślałam o nich kiedyś ale stwierdziłam ze wezmę cos z środkowej półki cenowej, ze tak to określę. Myśle ze to spoko bo pouczę się teraz ich używać- to jak się mieszają to jakaś magia :o
30-40! Jestem zazdrosna! ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale celna podpowiedz Mirabelko bo właśnie miałam dzisiaj rozkmine ile tych
  • Odpowiedz
  • 0
@AdiBdg: nieee nie próbowałam! Ale racja obczaje na yt jakieś testy i zobaczę czy się opłaca, dzięki za podpowiedz! ()
  • Odpowiedz