Wpis z mikrobloga

@wAr1948: gdyby takie uświadamianie było fizycznie możliwe to czemu nie ;> zdecydowanie łatwiej mi uwierzyć w świętego mikołaja niż w to, że po takiej akcji uświadamiania (która swoją drogą przecież cały czas ma miejsce w większym lub mniejszym stopniu) nie znalazłoby się sporo takich, którzy przecież wiedzą lepiej. Na samym wykopie nie trudno o takich xD
  • Odpowiedz
@Lefty: @xionze: Generalnie większość państw w Europie ma dobrowolne szczepienia. Mimo to, w pierwszej piątce największych skupisk Odry w Europie są trzy państwa z obowiązkiem szczepień i dwa z dobrowolnością (Jak dobrze pamiętam: Ukraina, Francja, Włochy, Rumunia, Serbia - ale nie jestem pewien). Przykładowo UK ma dobrowolne szczepienia i utrzymuje 95% wyszczepienia. Tutaj celem powinna być walka z antyszczepionkowcami i uświadamianie społeczeństwa, w mojej ocenie, tam gdzie jest
  • Odpowiedz
@wAr1948: nie znam tych danych, ale wiem, że i Niemcy i Francja się wycofują z tej dobrowolności ;p z tym, że takie ruchy rosną w siłę tam gdzie jest przymus to masz rację, ale moim zdaniem jedyną skuteczną metodą walki z takimi ruchami jest właśnie przymus szczególnie patrząc na nasze społeczeństwo i jego mentalność ¯\_(ツ)_/¯ oni tego nie robią na przekór tylko serio w to wierzą więc ich się nie
  • Odpowiedz