Wpis z mikrobloga

Rozumiecie to? W TVP przepychają narrację, że coś jest nie tak z majątkiem Tomasza Grodzkiego (w domyśle: jest za duży i prawdopodobnie coś tu może śmierdzieć). Majątek profesora nauk medycznych i wybitnego chirurga, jednego z najlepszych w Polsce. Jak to powiedziała Holecka: "Tomasz Grodzki dotąd nie odniósł się do zarzutów". Tak, ta sama miernota Holecka, która zarabia więcej od ww. profesora nauk medycznych i wybitnego chirurga tylko dlatego, że niejako zapisała się do pewnej partii. Przecież my żyjemy w nienormalnym kraju - absurdalnym do cna, bo skoro oni to robią 2 czy 3 dni z rzędu, to znaczy, że ta metoda zapewne działa.

Ponad 60-letni gość, wybitny w swoim fachu, nie ma prawa dorobić się w życiu, nie ma prawa jeździć fajnym samochodem. Wszyscy muszą być jak Macierewicz - majątek 10 tys. zł, auto 15-letnie i dopiero wtedy pewnikiem jest to, że taki człowiek jest prawy i sprawiedliwy.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tomasz-grodzki-marszalek-senatu-oswiadczenie-majatkowe-wiadomosci-o-kulisach-majatku-oredzie-marszalka-bez-zapowiedzi

#polityka #neuropa #4konserwy #tvpis #bekazpisu
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arcyksienciuniu: jakie pisowskie trollisko. Teraz ja rzucę pewnym tematem: zapłaciłem twojej matce za pewną usługę (nie napiszę konkretnie jaką) 5000zł, a ona nie wystawiła mi za to rachunku. Udowodnij, że tak nie było.
  • Odpowiedz
@rorf46: Przecież zawszę jak są te wykazy majątkowe to każdy polityk ma jakiś kredyt - 3 domy, 5 mieszkań, 3 auta, na koncie walutowym 200tys euro i kredyt 50tys zł - każdy ma jakiś kredyt, na pokaz - bo bez kredytu to pewnie złodziej xDDD Dla mnie to straszna porażka, że osoby które zarządzają państwem żyją całe życie na kredytach - co to pokazuje? Tak samo większość tych polityków nigdy
  • Odpowiedz
Jak to powiedziała Holecka: "Tomasz Grodzki dotąd nie odniósł się do zarzutów"


@rorf46: "zarzutów" ( _)
k---a, jak w tym krótkim zdaniu doskonale widać mentalność tych... słów mi brakuje żeby tę partię i jej orędowników określić. gorzej niż za Gomułki.
  • Odpowiedz
W TVP przepychają narrację, że coś jest nie tak z majątkiem Tomasza Grodzkiego (w domyśle: jest za duży i prawdopodobnie coś tu może śmierdzieć).


@rorf46: Jak mu proponowali stanowisko ministra zdrowia w zamian za poparcie w senacie to jeszcze jego majątek był ok. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@rorf46: tak. W Google tylko TVN nazywa go specjalistą w przeszczepie płuc. Poza tym znany w sieci jako chirurg klatki piersiowej. Żadnych większych sukcesów, opisanych nietypowych operacji, itd. no chyba, że zadłużenie szpitala to sukces. Wydaje się być najzwyczajniej dobrym specjalista i tyle. No ale trolle już Boga z niego robią wiadomo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rorf46: przede wszystkim jeśli polityk po kilku kadencjach nie ma minimum 100k zł to jest niegospodarny, bo sama dieta to około 10k miesięcznie
  • Odpowiedz