Wpis z mikrobloga

@Asterling Jeśli masz możliwość to idź na jakieś sporty walki w ramach wfu. Jesli jesteś na UW, to możesz pytać o protipy, ktore fajne, a które nie, bo przez kilka lat miałem przyjemność uczęszczać.
@Asterling Ano są. Za moich czasów były koło 300 za semestr, ale w kontekście klubów warszawskich to i tak tanio. Ale naprawdę się dobrze wybawiłem tam.
@Asterling To tym bardziej polecam, na uniwerku to jest raczej przyjazne studentom, bo różne aparaty tam przychodzą na trening i z tego co widziałem, to się trochę otrzaskali z tym wszystkim, z lekką przemocą wobec i od drugiego człowieka.

A to dość przydatne, bo prędzej czy później trafi się w życiu jakaś poważna spina i warto mieć przynajmniej podstawy obcykane, żeby się kompletnie nie ośmieszyć.
@Asterling Nie trzeba aż tak, zresztą zależy od tego co wybierzesz. Ale co do zasady to ma być dla wszystkich. Zresztą widziałem tam takich ludzi, którzy naprawdę nie mieli siły ani woli walki - ale jednak tam poszli. I szczerze mówiąc, bardzo ich szanowałem, bo wyraźnie wbrew sobie, wbrew swojej fizyczności i psychice postanowili spróbować i coś zmienić.
@Asterling Spoko, tyle że jesli chodzi o koszty, to jeszcze dolicz sobie koszt szpeju. Np kimono na judo czy rękawice w boksie. Ale spokojnie to nie rewia mody, nikt nie zwraca uwagi na to jakiej marki i jakiej ceny masz szpej.