Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@pani_koralgol: Mogłaś wystawić za wyższą cenę żeby janusze mieli coś na negocjacje. Wystawiasz np. za 2100, janusz pisze biorę za 1800, ty się zgadzasz i wszyscy zadowoleni (a najbardziej janusz bo utargował 3 stówy)
  • Odpowiedz
mogłabym opuścić, aczkolwiek sprzedaje rzecz nową, wartą prawie 3 tysiące za 1800 zł,


@pani_koralgol: ja zawsze pisze że "oj szkoda, że Pan dopiero teraz pisze, bo już niekaktualne, sprzedałem za (i tu wstawiam połowę kwoty jaką gość Ci oferuje)".

Nie będzie spał dwie noce, że mu taka okazja przeszła.
  • Odpowiedz
@pani_koralgol: aj tam pieprzenie, niby jest niby nie ma. A nóż widelec ktoś o tym nie wiedział i chce sprzedać na asapie. To nie jest portal aukcyjny, tylko lokalnych wymian.
  • Odpowiedz
@pani_koralgol: heh, to aż widzę przed oczami wiadomości od znafcuf rynku gitar xD sprzedaję swoją. Ogólnie i w skrócie, to używana gitara, ale wartość używek tej marki i modelu oscyluje w okolicach 1000 do 1500 zł xDDD
Ja swoją sprzedaję za 900 zł, bo za 1000 kręcili nosem. Ma kilka mankamentów, nie wpływa na grę, ale "TA CENA TO OSTATECZNA?" "ZA OSIEMSET TO WEZMIE"
  • Odpowiedz