Wpis z mikrobloga

Do tej pory do mnie nie dociera, że zobaczę swojego ukochanego artystę na żywo.


@martynaa040: moglas wczesniej. I mozesz tez pozniej by zobaczyc innych artystow (albo tego samego - nie musisz czekac az przyjedzie znowu).
  • Odpowiedz
  • 0
@valhander Mój entuzjazm spowodowany jest tym, że zobaczę go po raz pierwszy dlatego, że nie mogłam być na poprzednich koncertach, które miał. A na tym będę. Wybacz, ale wydaje mi się, że Twój komentarz jest trochę z dupy
  • Odpowiedz
  • 0
@vomalio
@Sckb
A wy jesteście toksyczni. Widzicie, że ktoś się cieszy i musicie się #!$%@?ć. Na szczęście ja nie będę się tym ni cholery przejmować. Życzę Wam tylko żeby ten jad cieknący z waszych ust nie przeżarł wam policzków :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@martynaa040: jaki jad, ja tu bekę cisnę że można chcieć na to gówno wydawać coś xD
Jak lubisz to spoko, ale nie zmienia faktu że dla mnie to jest na równi z disco polo
  • Odpowiedz
  • 0
@vomalio ale czy ja pod twoim wpisem o tym, że chcesz usmażyć grzyby piszę Ci, że grzyby są #!$%@? i dla mnie są na równi z fasolą? Nie. A wiesz dlaczego? Ponieważ jeśli czegoś nie lubię to zostawiam swoje zdanie dla siebie. Zwłaszcza gdy widzę, że ktoś się z czegoś bardzo cieszy. Tym bardziej nie chcę psuć jego entuzjazmu. Są gusta i guściki, to jest coś normalnego i zdaję sobie sprawę, że
  • Odpowiedz