Wpis z mikrobloga

Płetwa Wypok!
Jutro zarzucamy sieci na wspieram.to i z tej okazji zaczynamy P O T Ę Ż N Ą serię #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwsza nagroda dla osoby wylosowanej z plusujących ten wpis - świeżutkie, parujące, pachnące pudło BAITA #grybezpradu


Drugą nagrodą są bilety na najnowsze #starwars lub inny wybrany przez zwycięzcę film, który leci lub będzie leciał w kinach - 2 sztuki zgarnie osoba, która zarzuci najlepszym pomysłem na nazwę karty do BAITA! Zasady w poniższym spoilerze...


Jak już wcześniej wspomniałem, jutro wypływamy na szerokie wody biznesu i zapraszamy Was kochane Mirasy oraz Mirabelki do wsparcia naszej kampanii. Obserwujcie nasz profil i tag #itsabait - możecie się spodziewać w ciągu najbliższych dni kolejnych rozdajo, newsów na temat kampanii oraz progów, które będziemy wspólnymi siłami łamać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

P.S. na jutrzejszym #rozdajo możecie się spodziewać czegoś w sam raz dla Was #glupiewykopowezabawy ( ͡ ͜ʖ ͡)

#gry #crowdfunding #film #kino #rozdajo #itsabait #gryplanszowe #karcianki
itsaBAIT - Płetwa Wypok! 
Jutro zarzucamy sieci na wspieram.to i z tej okazji zaczyn...

źródło: comment_P8h7FOgUxATx4cr6KhJV3kDgWTaSscqR.jpg

Pobierz
  • 44
@its_a_BAIT Bait - tai, karta rage z wizerunkiem kopiacej ryby, albo Bait Lee, wiadomo ryba w żółto czarnym kombinezonie z nunchaku, legendarny Bait cechu szczupaka można rozumieć dwojako wiedzmin albo mój stary fanatyk wędkarstwa. W sumie sporo tego można wymyślic w nawiązaniu do popkultury np z Naruto Baitsengan, albo Ba(i)t Man. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-