Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy
Mam problem, nie da się przytyć ale przyczyna jest znana - nie #!$%@?
a nie #!$%@? bo nie jestem głodny, spożywam gdzieś około 2000 kcal dziennie gdzie do tycia potrzebne mi jest chociaż te 3-3,5, jak to rozwiązać?
  • 41
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Unikat: pewnie że tak. bo to jest siłownia byś miał bodziec do rozowju mięśni. nie słuchaj #!$%@? typu najpierw masa potem rzeźba, co zazwyczaj ludzie rozumieją poprzez ulanie się a potem dopiero ćwiczenie
@picasssss1: Praktykowałem, miałem wtedy wagę 15kg większą niż teraz, tylko nie wiem czy to przez nabiał który czasem toleruję czasem nie czy przez gainer cały dzień byłem ospały wypluty i jakby mnie coś wyrzygało, w każdym razie z tą wagą się czułem idealnie jak już przestałem w siebie wciskać jedzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Unikat: idź sam normlanie. na miejscu ci ludzie pomogą. szukanie partnera będzie wymówką by to odkładać na dłużej, a w pewnym momencie najlepiej ćwiczy się samemu. na siłowni są naprawdę mili ludzie, ostatnio co trening kogoś poznaje i gadamy sobię na luzie. pooglądaj filmy o technicę, nagrywaj sam siebie, analizuj błędy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Unikat: i pamiętaj by nie iść tam bez planu. masz iść i wiedzieć co będziesz robić. poczytaj o różnych planach treningowych. zobacz ile czasu możesz poświęcić i jaki ci się podoba. potem oglądnij filmiki o technicę, spróbuj z kijem od szczoty/mopa/odkrzucza. cokolwiek. spróbuj sobie ruch spróbować. i uderzaj na siłownie, poproś kogoś by ci ocenił technikę i już reszta sama pójdzie
@Unikat: tabex sobie kup, przestajesz jarać po 4 dniach chociażbyś 2 paczki fajek palił dziennie. Basen na pobudzenie apetytu to też dobra sprawa. A czy masz tolerancje na nabiał czy nir to bez różnicy obecnie, bo masz całą gamę produktów z i bez laktozy
@Unikat: przeciez w tej szklaneczce jest ze 100 gram tluszczy xD

Zalozmy ze on wazy 80 kg, czyli dziennie powinien jadac 80-120 g tluszczy, no maksymalnie 160 (ale to juz duzo). Z taka szklaneczka to on dziennje na oewno przekroczy 160 grubo wiec na.masie orzybierze ale bedzie to masa tluszczowa xD