Wpis z mikrobloga

@iniacz: ktoś z jej wyglądem pewnie codziennie słyszy komplementy, jej nawet nie przyjdzie do głowy, że ktoś może żartować. Ale jak się sama nie lubisz to normalne, że będziesz się doszukiwać drwin / powodów aby nie uwierzyć komuś jak Ci powie komplement.
  • Odpowiedz
@iniacz jakby by były ładne to bym tak pomyślał, bo ładne podrywały brzydkich żeby się pośmiać. A brzydkie podrywały ładnych żeby ich puknąć. Wiem bo jedna taką puknąłem ale była taka 3/10, a takie kaszaloty totalne mnie wkurzaly, np łapały za tyłek czy jakiś list napisały.
  • Odpowiedz
@JanczuPL: Reklama ewidentnie trafiła do odpowiedniej grupy docelowej.

Tym śmieszniej, że autorowi screena też się wyświetliła więc według algorytmów jest w tej samej grupie XD
  • Odpowiedz
Jak ja uwielbiam jak wykopki odkrywają coś co istnieje od zawsze i potem wspólnie się do tego pałują XD
Spermiarze istnieją od zarania dziejów i czy chcecie czy nie pewnie większość waszych starych również nimi jest XD Mój ojciec również, rocznik 67. Nie na tyle żeby wypisywać głupie komentarze w internecie, ale żeby na żywo komentować i oglądać się za każdą i głośno chwalić jej uroki już tak xD
  • Odpowiedz
@JanczuPL ale przegrywy będą pisać że kobiety mają łatwiej, bo dostają adorację xDXD łatwiej chyba żeby skończyć na onkologii. Nikt z rigczem nie uzna takiego spermienia za komplement xD
  • Odpowiedz
ogolone męskie kopyto

@SP_Alfa_Kilo: Kuuuurwa kolego. Kiedyś na jakiejś grupie na fb, ktoś się chwalił, jak przerobił zdjęcia Jana Pawła II na kobiecą wersję. Założył na Sexfotce czy tam Datezone pofil Karoliny z Wadowic i wrzucił tam te zdjęcia. Gdzieś mam folder ze screenami tego gówna. Prywatne wiadomości i komentarze rozsadzają mózg, ale najbardziej rozbrajają "zalane" zdjęcia papieża z kutasami na pierwszym planie.
Także męska noga to pikuś xD

  • Odpowiedz