Wpis z mikrobloga

@Pickle_Rick: Uwierz, to nie są boty... xD Nie raz i nie dwa pstrykałem sesje dla firm projektujących ubrania/buty/suknie ślubne i gdyby płacili mi nie za zdjęcia, a od ilości przeżytych skrętów flaków w wyniku P O T Ę Ż N E G O cringe po publikacji tych fot w mediach społecznościowych, to byłbym obrzydliwie bogatym człowiekiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sesja prezentująca suknie ślubne? "Ooo, pięknie wyglądasz
  • Odpowiedz
@iniacz ja jak byłem młody to mnie dużo brzydkich kobiet podrywało czasami chamsko to byłem zły. Wydaje mi się iż taka kobieta która ma własne poczucie wartości, jakąś rodzinę, męża to nie jest to dla niej przyjemne.
  • Odpowiedz
@JanczuPL: spermienie do reklamy jakiejs gównoaplikacji z modelką ze stocka która pewnie zyje gdzies na drugim koncu swiata albo w ogole została sztucznie wygernerowana. Muj borze, zwierzęta bez rozumu i godności.
  • Odpowiedz
@Cointreau: jak ostatnio był taki temat, to nazwiska nie były zakryty. powchodziłem z ciekawości na profile tych spermiarzy i spora część na zdjęć i z postów sprawiała wrażenie lekko upośledzonych
co - podejrzewam - zaskoczeniem nie jest xD
  • Odpowiedz
@JanczuPL: Kurde, może to jest jednak sposób, może spermiarze jednak dostają w końcu to czego tak pragną. Ja nigdy nie spermiłem i wszyło tak, że jestem obecnie 27lvl prawiczkiem. Może jakbym się pozbył godności i spermił do wszystkiego co się da to może miałbym różową tera.
  • Odpowiedz