Wpis z mikrobloga

Długo wyczekiwana wtyczka do #ncplusgo dla Kodi 18 powstała! Autorem jest niezawodny mbebe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poradnik: https://kodiwpigulce.pl/jak-zainstalowac-dodatek-ncgo-w-kodi-18-poradnik/

Jeśli ktoś mógłby zrobić screenshoty wtyczki po zalogowaniu, czyli jak wygląda dostępność i nam podesłać bylibyśmy wdzięczni bo nie mamy chwilowo odstępu do konta NC+GO.

#kodi #kodiwpigulce #ncplus
kodiwpigulce_pl - Długo wyczekiwana wtyczka do #ncplusgo dla Kodi 18 powstała! Autore...

źródło: comment_0Hu8nGLS7XQfSqM7MyN1HLcUbu4W1hyK.jpg

Pobierz
  • 17
@estenten: napisałem do autora o możliwość dodania generowania listy m3u aby dodać w Kodi do zakładki Telewizja żeby działało z EPG. Można też ręcznie taką listę stworzyć. Jutro może będę mieć dostęp to stworzę taką listę zanim mbebe doda taką możliwość. :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodiwpigulce_pl: z paroma wyjątkami. cartoon network się nie chce odpalić, ale to mało istotne.
EPG działa, ale w wersji mini, wyświetla to co aktualnie jest "grane" po lewej stronie po najechaniu na dany kanał
@kodiwpigulce_pl: Gdzie to wrzucić? Dopiero dzisiaj zainstalowałem KODI xD Możesz dać jakiś artykuł do poczytania, bo pewnie takie pytanie miałeś już over 9000 razy
Szukać jakiegoś dodatku IPTV? Będzie to działało z przyciskiem LIVE TV na pilocie od MiBoxa?

Dobra, ogarnąłem!