Wpis z mikrobloga

Cześć, mam na sprzedaż używany monitor Benq XL2411Z ( https://www.morele.net/monitor-benq-xl2411z-nastepca-pod-id-974362-631226/ )

Z monitora korzystałem kilka lat i wszystko jest w bardzo dobrym stanie i w 100% sprawne. Przesiadam się na większego IPSa ale jestem pewny, że monitor długo jeszcze posłuży nowemu właścicielowi bo byłem z niego bardzo zadowolony. 144hz robią robotę w fpsach.

Cena jaką chciałbym za monitor to 500 zł plus przesyłka. Jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam na pw.

#monitory #gry #csgo #xl2411z #sprzedam
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@soundboy: najtańsza oferta na ten używany monitor jaką znalazłem w internecie to 550 zł. To dobry sprawdzony monitor dlatego tak trzyma cenę. Jeśli ktoś szuka czegoś z 144hz np do CS Go to się nie zawiedzie.
@betaTrx: akurat kupowalem ostatnio uzywany monitor i na olx lajtowo szlo zbic cene za ten model do 450 zl bo oferty wisza tygodniami. Zreszta ceny poszly tak w dol, ze za 600 zl masz lepszy nowy monitor, a za 700zl z freesync
co jak dla mnie jest must have teraz.
@soundboy: zapraszam w takim razie na inne oferty/aukcje gdzie można kupić taniej, sorry ale nie chce mi się dalej prowadzić tej dyskusji. Poprzednio jak sprzedawałem kartę MSI GTX 970 to zostałem tu zasypany komentarzami, że max 300 zł albo i mniej a sprzedałem za 400 zł i to jeszcze kupujący się do mnie pofatygował.

Krótko, jeśli komuś odpowiada zapraszam na priv, jeśli ktoś uważa że za drogo zapraszam w inne miejsce