Wpis z mikrobloga

Usiadłem na spokojnie i włączyłem #inwazja z #tvp
Na początku rzuca się dość duża manipulacja materiałem od samego początku. Powycinane wypowiedzi, wplatanie własnej ideologii. #!$%@?ło mnie wplatanie #edukacjaseksualna do LGBT. Dokument #propaganda, który pokazuje że tylko "normalna rodzina - chłopak i dziewczyna" jest OK!.
Jestem gejem - Trudno, ale się normalnie żyje, ale cóż jest życie, że nie wiadomo czy ktoś odkryje że jesteś inny niż wszyscy. Boli mnie to że jak poznam fajnego brodacza, że nie będę mógł mieć równych praw co małżeństwo heteroseksualne. Mimo iż to państwo z paździerza przyklejonego butaprenem, ale to mój kraj. Homoseksualizm na ziemiach Polskich jest legalny od czasów Piastów, ba w PRL po za akcją Hiacynt był nadal legalny. Pokazanie, urwanie z kontekstu daje zły pogląd dla ludzi, że gej może być twoim współpracownikiem, że lesbijka może pracować w sklepie i podawać bułkę. Takich przykładów można mnożyć. Dlatego od długiego czasu przestałem oglądać #telewizjapubliczna bo pokazuje świat za pomocą różowych okularów.
Ten dokument pokazuje kto rządzi i tyle
#gownowpis #niepopularnaopinia #geje #gej #lgbt #gayisok #lesbijki #opinia #p0lacy #p0lka #p0lak #4konserwy
  • 4
@Crosshairs: No tak, co drugi homoseksualista jest obsrany, żeby komukolwiek powiedzieć o swoich preferencjach, ale dla ciebie każdy rzuca tym na prawo i lewo. Weź się zastanów co piszesz. Proponuję też nie chodzić ze swoją dziewczyną za rękę czy dawać jej buziaki publicznie, skoro tak cię razi "obnoszenie" się ze swoją orientacją.