Wpis z mikrobloga

@bsl: skoro nie można zbytnio oddalać się od tego zwierzaka, to co jak np. ktoś wsiądzie do autobusu/pociągu a damon nie bo zamkną się drzwi?
Co ze "zwykłymi" zwierzętami? Równie dobrze głodna żaba mogłaby ją zabić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mala_kropka:

skoro nie można zbytnio oddalać się od tego zwierzaka, to co jak np. ktoś wsiądzie do autobusu/pociągu a damon nie bo zamkną się drzwi?

Oddalać się można, ale na niezbyt długo (kilka dni? nie pamiętam ile dokładnie) i sprawia to ból.

Co ze "zwykłymi" zwierzętami? Równie dobrze głodna żaba mogłaby ją zabić

W ich świecie/wymiarze nie ma zwykłych zwierząt.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: @mala_kropka:

"skoro nie można zbytnio oddalać się od tego zwierzaka, to co jak np. ktoś wsiądzie do autobusu/pociągu a damon nie bo zamkną się drzwi?"

Tam chyba busów nie było, albo ja czegoś nie zauważyłem...Tak czy inaczej, myślę, że po prostu trzymają swoje
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: "to świat w którym dziecko może zabić dorosłego ... Klaszcząc"

W świecie tym, Dotknięcie Cudzego dajmona, jeżeli nie jest za zgodą wszystkich stron, jest uznawane za największe tabu, jakiego można się dopuścić.Dotknięcie cudzego dajmona gołymi rękoma może być w tym świecie porównywalne z gwałtem lub molestowaniem seksualnym w naszym.

W książce czy gdzieś był nawet opis, że w ich historii były bitwy, w których mogły być dwie najbardziej znienawidzone,
  • Odpowiedz
W świecie tym, Dotknięcie Cudzego dajmona, jeżeli nie jest za zgodą wszystkich stron, jest uznawane za największe tabu, jakiego można się dopuścić.Dotknięcie cudzego dajmona gołymi rękoma może być w tym świecie porównywalne z gwałtem lub molestowaniem seksualnym w naszym.


@bart16: To nie odpowiada na pytanie w komentarzu @mala_kropka. Chodzi o przypadkowe zgniecenie dajmona poprzez klaśnięcie lub nadepnięcie. @mala_kropka zainspirowała do takich przemyśleń zapewne scena ze zgnieceniem motyla
  • Odpowiedz