Wpis z mikrobloga

@UberKatze: nie rozumiem tego, że ci spoko i wszystko jedno na czyjeś perfidne oszustwo, a to że facetka nie poszanowała taktu czy tam tradycji to nie masz prawa kogoś osądzać. Ty pewnie jesteś typkiem człowieka, co na każdą rozmowę kwalifikacyjną napierdzielał by w garniaku i lakierkach.
że ci spoko i wszystko jedno na czyjeś perfidne oszustwo


@grap32: A z czego wywnioskowałeś, że "mi spoko i wszystko jedno na czyjeś perfidne oszustwo"? xD Na robienie cyrku ma cztery lata. Chociaż teraz by zachowała trochę powagi, i chociaż na samo ślubowanie by się normalnie ubrała.
@UberKatze: napisałem że Korwin oszukał swoich wyborców, a ty odpisałeś, że spoko. Jak inaczej mam to rozumieć i wnioskować? Specjalnie znalazłem wypowiedz krula korwinowskiego. Mnie nie martwi, że mikke jest dwulicowcem, można sie tego spodziewać, że po jego 'świetnym' wystepie w Parlamencie Europejskim tutaj też bedzie odgrywał swój teatrzyk. Chociaż tam spał, na posiedzeniach, a teraz zamierza tylko gadać.
grap32 - @UberKatze: napisałem że Korwin oszukał swoich wyborców, a ty odpisałeś, że ...
napisałem że Korwin oszukał swoich wyborców, a ty odpisałeś, że spoko.


@grap32: Napisałem "spoko" w kontekście pytania o sens twojej wypowiedzi w tym wątku. Co mnie tu obchodzi Korwin i jego słowa? Może napisz też "a Charlie Chaplin bił swoją żonę". Będzie miało to tyle samo sensu co twoja wypowiedź. Wątek dotyczy KOD-u, zachowania pani ze zdjęcia, a ty mi wyskakujesz z argumentem w ogóle niezwiązanym z tematem wpisu, coś jak