Wpis z mikrobloga

#korposwiat #korpo

Jestem do bólu typowym korposzczurem. Klepię od poand roku ten sam nudny proces, zamykam miesiąć siedząc 5 dni w nadgodzinach a potem resztę miesiąca robię codziennie to samo. Nudne i bezmyślne klepanei za 6k brutto (gównomiasto here). To moje drugie korpo, z pierszego uciekłem bo płacili połowę tego. Czuję wypalenie, nie mam siły, nie mam ochoty na nic, czuję że się cofam, z każdym dniem ginie mi kilka komórek w mózgu - jestem cieniem siebie. Kiedyś dociekliwy, zainteresowany życiem społecznym - dziś wykończony po robocie (nawet gdy cały dzień się #!$%@?) chcę tylko spać i grać na kompie. Źle to wpływa na mój związek i życie. W weekend też nie mam motywcji a niedzielawieczur humor popsuty zawsze.

Co robić miruny, może założyć firmę? Nie wiem, chce cokolwiek byleby nie gnić do 30 w korpo bo jak dobije tu do 30 to zostanę już na wieki.()
usunkontowypok - #korposwiat #korpo

Jestem do bólu typowym korposzczurem. Klepię o...

źródło: comment_xBtbXFOFiTMwteFmz9S1JDy0CRp6GsoS.jpg

Pobierz
  • 5
@ludzik: jestem po ekonometrii, znam niemiecki i angielski - oprócz tego typowy korpo zestaw umiejętności - sap, vba, excel bla bla bla i inne gówno

@Mzil: próbowałem się przyzwyczaić ale mam wrażenie że życie mi przez palce ucieka, #!$%@?, chyba też podupadłem na zdrowiu bo się nie ruszam - nie mam pomysłów, jestem odmóżdżony, żyję byle do piątku, rzygam tym korpo

Tak, żalę się mirki :(