Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam te wpisy, i az strach czlowieka bierze jakie tutaj jednostki siedzą. Jak nie przeganianie menela z meliny do meliny, to minusowanie jakis opinii googla. I to wszystko w imie zabawy. Juz nie chodzi o samego rafstusa, tylko o caloksztalt. Z magicalami bylo podobnie, fryzjerka, gruba ryba. Duzo jest tych przykladow. Mozna sie posmiac z patostrimerów i odmóżdzyc przy tym, ale wkladanie wysilku w jakies poszukiwania, dochodzenie skad kto nadaje, kogo ma w znajomych i obmyslanie jakis strstegii jest po prostu chore
#danielmagical #rafatus
#patostreamy
  • 12
@koneserpolmosu: Sorry, ale jak można porównywać te sytuacje?

Gruba ryba i fryzjerka były na maksa żałosne i cringe. Gruby kazał, a banda debili oceniała ku uciesze otyłego pana i tutaj 100% racji.
Tu wtrącę od siebie czerwony smok w Beatris - bardzo fajna zabawna akcja w 100% zasłużona i było śmiesznie
Pasjonat antykwariusz - gość trzyma w piwnicy swoją kuzynkę i #!$%@? im siano z donejtów w zamian za mateusza i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@koneserpolmosu: wlasnego zycia przegrywy nie maja i im na glowe pada bo jak mozna np. czyjas rodzine na facebooku wynajdywac ? chui ich obchodzi kto kim jest po co mieszaja w to osoby trzecie ? .. jak ogladaja serial w telewizji to tez sledza rodziny aktorow ? albo wysylaja jakies glupie emaile w miejscu ktorym pracuja ? Przeciez trzeba byc zdrowo poebanym zeby takie cos robic .. niech ogladaja streama smieja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PogromcaPatusow: nie mowie ze zly czy dobry ale przedstawiasz z gory oczerniajaca wersje nie znajac dokładnie tamtejszej sytuacji .. a poza tym to nie jest zadna piwinica tylko jakas przybudowka cos ala kawalerka z kiblem kuchnia i salonem tylko jeszcze nie skonczona za 300 zl źle ??? Moze powinien im caly dom za darmo oddac heee?
@koneserpolmosu: Kibol wali na zmianę Marlenę i Rafatusa (prawilnie aby przypomnieć sobie czasy odsiadki) a antykwariusz to nagrywa starą kamerą na kasety wideo a później odtwarza w swoim starym odtwarzaczu marku JVC (kupionym na bazarze u Ruskich) waląc przy tym kapucyna. Ha ha ha oglądałem ostatnio Pulp Fiction i tak mi się jakoś skojarzyło. Oczywiście żartuje nie chcę oczerniać jakiegoś antykwariusza na postawie opinii wykopków obdarzonych bujną fantazją.