Wpis z mikrobloga

Nie mówicie mi że marka nie ma znaczenia. Ot zwykły ranny dojazd samochodem, niemały kawałek przez korki ale oczywiście znów jedyny idiota który musi jechać dosłownie na zderzaku to ... oczywiście nikt inny tylko kierowca BMW. Przyznam szczerze że tyle widuję kretynów za kierownicą BMW że najchętniej bym zrobił z nimi to samo co myśliwi robią ze wszystkim. To już #!$%@? kierowcy ścigaczy na motocyklach się bardziej ogarnęli od grupy kierowców w podwagenie zwanym BMW.

Aż mnie korciłoby zatrudnić się do policji i ukrytą kamerą polować na takich idiotów jak tylko coś wywiną. Kutwa, że też nawet motocykliści już od dłuższego czasu potrafili się bardziej ogarnąć od tych kretynów.

#kierowcy #polskiedrogi #polscykierowcy #drogi #spoleczenstwo
  • 9
  • Odpowiedz
@xaliemorph ma znaczenie. Sam miałem BMW i nie wiem dlaczego, ale kupując to auto w głowie przekręca się jakiś wichajster - na drodze zaczynasz robić głupie rzeczy. Jazda na zderzaku, szybko ale bezpiecznie i inne tego typu zachowania.
  • Odpowiedz
@lukasz_r128: Naprawdę cieszy mnie że ktoś kto może spojrzeć z takiego punktu widzenia jak Ty, potrafi dokonać szczerzej autorefleksji a nie religijnie bronić tego czego prawie że dzień w dzień nie potrafię dojrzeć na drodze (że niby marka nie ma znaczenia). Gratulacje w sumie ... może i nawet odwagi :)
  • Odpowiedz
@xaliemorph: @lukasz_r128: Ja bym tutaj mimo wszystko nie generalizował. Tak bardzo często jeżdżą ludzie którzy wsiadają do zbyt mocnych samochodów względem posiadanych umiejętności zarówno jako kierowcy jak i logicznego myślenia. Czy to będzie Audi, czy BMW czy inna marka, wszystko zależy od kierowców
  • Odpowiedz
@robertx: Niby nie, niby to żadna statystyka ale robiąc kilometry dzień w dzień, raz na krótkim odcinku, raz na trasie to dzień w dzień widzę kretynów. I jak faktycznie są to użytkownicy różnych marek to tak co 3 przypadek siedzi w BMW a przecież marek na drodze jest duuuużo więcej. "Dziwny" zbieg okoliczności.

IMHO bardzo dużą rolę gra tu nie tyle sama marka co ... pogarda dla innych uczestników ruchu. I
  • Odpowiedz
@xaliemorph: Jak dla mnie to generalnie z dużą częścią w autach premium jest taki problem. Niestety zawsze będzie grupa robaków którym udało się i zostali dorobkiewiczami - całe życie w biedzie,a teraz ma BMW czy inne Volvo, bo bank dał. To musi jebnąć, Andrzej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xaliemorph
@friboo Po prostu chodzi o to, że co drugi samochód na drodze to BMW, co trzeci to audi, a w prawie każdym aucie siedzi debil. Te wszystkie niemieckie klasy Premium Jak BMW, Audi, Mercedes ostatnio zrobiły się popularne A Niemciec płakał jak sprzedawał wiec dlatego tyle złomu jeździ u nas. Sam mam E46 ktora chce sprzedać od jakiegoś czasu i kontaktują się tylko chłopaki po 18-19 lat.
  • Odpowiedz
@friboo Jak jeżdżę autostradą to tak. Widzę same firmowe skody których kierowcy jeżdżą dużo, dużo gorzej niż typowy sebix z bmw. Ale po mieście bmw i audi non stop
  • Odpowiedz