Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tu @Saber9321 Dobra w końcu nadszedł ten moment, że dorosłem (fakt do dojrzałości długa droga) jednak dorosłem na tyle, że jestem świadom pewnych ważnych, a nawet elementarnych rzeczy by zrobić coś w kierunku tego by wyjść z przegrywu i swojej ciężkiej sytuacji. Zrozumiałem, że nieważne jak ma się przerąbane w życiu i jest pod górkę trzeba zawalczyć o swoje szczęście jeśli tylko widzimy jakieś możliwości albo mamy krztę motywacji warto ten atut wykorzystać i zacząć coś robić, bo najgorzej to jest siedzieć obijać się, gnuśnieć i użalać się nad sobą. Warto się przełamywać i starać się zmobilizować jakoś. W życiu trzeba cierpieć by coś osiągnąć może to słaby przykład, ale przez to, że odczuwamy ból na treningach na siłowni w nagrodę za zniesienie go i ciężką pracę zyskujemy wytrzymałość i muskulaturę. A jak już uda nam się przełamać i zacząć to warto trzymać się samozaparcia i być konsekwentnym by osiągnąć to do czego aspirujemy. Chyba zwiększona dawka leków na depresję pomaga hehe. Wiem, że moja droga do bycia szczęśliwym człowiekiem i do tego by pewnego dnia w którym zacznę się czuć dobrze sam ze sobą będzie długa (bo trochę to potrwa) i wyboista (ponieważ nie zawsze pójdzie po mojej myśli), ale mimo tego nie demotywuje mnie to i zacznę w końcu walczyć bez poddawania się o lepszą przyszłość. Nie najważniejszym jest posiadanie dziewczyny czy bycie duszą towarzystwa, a ważne jest to by stać się silniejszym psychicznie i fizycznie oraz to by się jakoś ustatkować.
#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #depresja #wychodzimyzdepresji #asperger #przemysleniazdupy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 3