Wpis z mikrobloga

Witam, Mam problem z zażyciem marihuany. Mógłby mi jakiś bardziej doświadczony narkoman pomóc?
Chodzi o to, że po zażyciu jednej dawki(jedno wiadro), występuje zwrot treści pokarmowej z żołądka na podłogę/buty, a nawet kilkukrotnie zdarzyło mi się narzygać do wiadra, co skutkowało potężną awanturą, że nie szanuje rytuału,mocne określenia towarzystwa, że jestem podrabiańcem jakimś, a nie odrealnionym chill ziomkiem ze stanami lękowymi, potem już standardowa formułka, i wtedy przeważnie tracę świadomość, ostatnie co zapamiętuje to intensywny ból w potylicy, jakby ktoś mi łomem przyfasolił. Po przebudzeniu lekarz, policja,dowiaduję się, że zostałem znowu pobity, i w stanie krytycznym odznaleziony przez bezdomnego na jakimś slamsie, i że mam mowić kto mi to zrobił, i za co. I tutaj pojawia się kłopot, ponieważ nie mam marihuanie za złe tego, że mnie pobiła, gdy na nią zwymiotowałem. Boję się powiedzieć policjantom, że to marihuana mi wymierzyła sprawiedliwość, bo sam mógłbym ponieść odpowiedzialnosć karną, za prowokowanie, czy jak to tam nazywają w tych mądrych kodeksach karnych. Wiem, że gdybym nie narzygał na wiadro, to konopia indyjska spokojnie by się spalała dalej, i nie zachowywała agresywnie w stosunku do mnie. Moi znajomi chcą brać odpowiedzialność za to co marihuana wyprawia na siebie, nawet spreparowali jakiś filmik, na którym używają mojego dublera, i okładają go ciężkimi przedmiotami. Próbują mi wmówić, że to oni mnie pobili, ale w to nigdy nie uwierzę i nie chcę robić nikomu kłopotów, a jarać muszę. Zmagał się ktoś kiedyś z podobną sytuacją? Jak wyszliście z opresji? To chyba ostatnie miejsce, gdzie mogę uzyskać pomoc i wsparcie...
#narkotykizawszespoko #wykopjointclub #420 #marihuana
  • 22
  • Odpowiedz
@Hissis: co XD pomijając fakt że to jakies potheady
to po pierwsze: nie pal od razu wiadra, tylko wolniej inhaluj dym, lufka ew. joint
po drugie: nie na siłe, jeśli czujesz się po tym źle i Ci to po prostu nie odpowiada to to tego nie rób
  • Odpowiedz
tak #!$%@? bait.... to juz w ogole mam o sobie nie pisać, bo wszstko źle? serio myslalem ze ktos normalnie odpisze
  • Odpowiedz
  • 1
@Hissis musisz załadować coś mocniejszego np helupe w żyłę i wtedy Ty będziesz się z nich śmiał, że w kanał nie walą bo się boją tylko palą zioło jak #!$%@?. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
a to nie wiem co te koko i fent i skont miec to niby mam jak nie wiem nawet co to jest zreszta nie mozna za duzo wszystko z umiarem
  • Odpowiedz