Wpis z mikrobloga

Brał ktoś antybiotyki na boreliozę? Jak najlepiej i najszybciej to wyleczyć? #borelioza #medycyna
Czy dwa miesiące w rozpoczęciu leczenia robią różnicę? (Nie bardzo mogę isc teraz na L4, ale z drugiej strony co kilka dni dopada mnie gorączka i takie załamanie, że zaczymam obawiać się komplikacji).
  • 47
@YouCanCallMeAl: strategiach. To już bakterie mają po 150IQ? :D
Widzę, że masz łeb totalnie zryty boreliozową propagandą. Superinteligentne bakterie chowające się przed antybiotykiem. Jak powstał ten mechanizm? No jak to jak, WYMYŚLIŁY :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@YouCanCallMeAl: no i nijak się to ma do twoich inteligentnych i zwodniczych bakterii które opracowują wielką strategię unikania antybiotyku.
Idź lecz się na urojoną boreliozę, byle prywatnie, świrze. Bez odbioru.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@YouCanCallMeAl: pierz sobie mózg dalej. Masz boreliozę, to inteligentna bakteria, inteligentniejsza od ciebie, unika antybiotyku chowając się zręcznie, bo wie, że została zdiagnozowana. Nie masz z nią szans. Pozostaje położyć się i umrzeć, ale borelia i to przewidzi i odpuści, żeby dać ci fałszywą nadzieję. Najgorsze, że nienawidzi Żydów, dlatego gdy Hitlera, niszowego akwarelistę, ukąsił kleszcz, było już pozamiatane.

Twoja dziecięca interpretacja wyników badań strasznie mi się podoba. Bo najłatwiej sobie