Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wink: ale po co w ogóle się z tym tak sraja. Nikt ich nie pomocą dopoki nie organizują tych wszystkich prowokaidalnych zboczonych parad
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@MDobak: w takim razie według mnie te znaczki są niepotrzebne. Jeżeli ktoś czuje się częścią tego kraju, to flaga sama w sobie jest symbolem, z którym się utożsamia. Bez krzyży, tęcz, gwiazd i innych, zagnieżdżonych flag. Jesteśmy różni, mamy różne idee i przekonania, czasem symbole, ale przede wszystkim jesteśmy Polakami i to nas łączy, a symbolem tego jest biało czerwona flaga.
@Wink Tak samo Polacy mają prawo żyć jak chca w swoim państwie bez wiecznego poniżania przez lewactwo i zakrzywienia historii przez żydów. Przecież neuropa nienawidzi Polaków, a do tego jeszcze domaga się wyższości ponad prawem
@Sanremu: Dobrze, to jeśli narysuje na polskiej fladze taki „śmieszny znaczek” w postaci krzyża, po czym publicznie oddam na nią mocz to nie jest znieważenie flagi?
zrzucenie flagi, jakiekolwiek symbole się na niej nie znajdywały, jest znieważeniem
zrzucenie flagi, jakiekolwiek symbole się na niej nie znajdywały, jest znieważeniem


@R4vPL: jak flaga jest przerobiona, to już nie flaga narodowa ¯\_(ツ)_/¯

ja nie rozumiem takich prowokacji. Chce ktoś wieszać tęczowe barwy czy inne, to niech sobie robi to 12 listopada czy 2 kwietnia. 11 Listopada to święto Polski i biało-czerwonych barw.
zrzucenie flagi, jakiekolwiek symbole się na niej nie znajdywały, jest znieważeniem


@R4vPL: jeśli zrzucasz flagę z obraźliwymi symbolami to działasz w czynie społecznym.Żaden polak który szanuje barwy narodowe nie chce oglądać flagi polskiej z półksiężycem, flagą lgbt lub krzyżem etc.

Dobrze, to jeśli narysuje na polskiej fladze taki „śmieszny znaczek” w postaci krzyża, po czym publicznie oddam na nią mocz to nie jest znieważenie flagi?


@R4vPL: Flaga z krzyżem nie
Może ktoś wyjaśnić piąty i szósty znak na fladze?

@Sylos: Piąty to jeden z symboli ateizmu. LINK
Szósty nie wiem. Ktoś na wykopie pisał, ze to flaga Romów, ale nie bardzo pasuje do kontekstu. Może to jakaś flaga buudyjska/hinduistyczna? To by pasowało.
@MDobak: w takim razie według mnie te znaczki są niepotrzebne. Jeżeli ktoś czuje się częścią tego kraju, to flaga sama w sobie jest symbolem, z którym się utożsamia. Bez krzyży, tęcz, gwiazd i innych, zagnieżdżonych flag. Jesteśmy różni, mamy różne idee i przekonania, czasem symbole, ale przede wszystkim jesteśmy Polakami i to nas łączy, a symbolem tego jest biało czerwona flaga.


@widaczew: Wlasnie odkryles ze wszystko jest fajnie dopoki ktos
dzieci, ale wiecie że to ani nie znieważa flagi, ani nie urga wam jako tym którzy nie wiążą się z symbolami na fladze? to nie jest bardzo dobrze, może jeszcze otoczcie się murem i róbcie łapanki?

kur...a kraj który pomyśleć że powinien walczyć o wolność i jedność po tym co go spotkało, i z czego wyszedł zupełnie NIEDAWNO
jest w ch0j ksenowofbiczny

ZRÓBCIE FIKOŁKA
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XpedobearX: chodziło mi o coś zupełnie innego. Orientacja, religia, czy preferencje polityczne nie mają nic do bycia Polakiem i nie uważam, żeby należało je manifestować w taki sposób. To takie szukanie podziałów na siłę, coś w stylu "no dobra, jesteśmy Polakami, ale ja wierzę w pana na krzyżu, a ty nie, więc możemy bezpiecznie być dalej skłóceni". Po co to komu?