Wpis z mikrobloga

Dziś ulicami Warszawy przeszedł największy w historii marsz antyfaszystowski "Za Wolność Waszą i Naszą".
Marsz mocno przerósł oczekiwania, odbył się bezproblemowo.
Nad Warszawą powiewały dziś setki flag z Trzema Strzałami. Dobrze widoczne były też flagi LGBT, narodowe i antykapitalistyczne.
W kulminacyjnym momencie maszerowało 10-15 tysięcy osób.
Mimo wysiłków skrajnej prawicy, mimo obrzydzania środowisk antyfaszystowskich jest nas dużo. To znaczy, że są ludzie, którzy są w stanie przebić się przez prawicową propagandę (co w naszym kraju jest nie lada wyczynem), dotrzeć do informacji i się organizować.

Komentarze dotyczące analnych fiksacji usuwam.
#bekazprawakow #marszniepodleglosci #neuropa #antykapitalizm
a.....i - Dziś ulicami Warszawy przeszedł największy w historii marsz antyfaszystowsk...

źródło: comment_gFhUL25nefQ7jsAsZ8Magt4TWJFbSn2S.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@czarnykocur123: Może chodzi o to, że to właśnie te 5% nacjololo organizują ten marsz, a cała reszta rodzin z dziećmi jest ich gośćmi omamiona flagami i patriotyzmem? A potem będzie zdziwko jak u sąsiada, że debila wynieśli do władzy. Tylko mówię. Sam byłem kiedyś na 2 marszach, ale jednak tego nienawistnego #!$%@? znieść nie mogłem i omijam ten cyrk z daleka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lipathor: @masfina: i to jest jedyny argument na zasłanianie twarzy? Bo istnieje minimalna szansa, że ktoś wrzuci wasze zdjęcie i być może nazwisko na jakąś nikomu nie znaną (oprócz antify) stronkę, gdzie z tego co widzę, aktualizacji dokonuje się raz na rok?
Przecież wszystkich was nie wylistują. Ewentualnie można by było iść z tym na policję, bo o ile publikowanie zdjęć całego tłumu ze zgromadzeń jest ok, tak
  • Odpowiedz
@ayanami antyfaszyści, a wyglądają jak bojówka kibolska xD bardziej bym się bał tych ""antyfaszystów"" w kominiarkach niż tych legendarnych faszystów z krzyżykami w ręku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ayanami:

Jak ktoś jest pasożytem to niepracująca klasa wyższa


Proponuję wziąć się za naukę zamiast wzdychać do komunistycznych pierdów o równości, to też będziecie mogli "pasożytować".
  • Odpowiedz
@ayanami: Wy się sracie, że w głównym marszu idzie onr a sami wpuszczajcie w swoje szeregi komunistów (antykapitalistów). Jak do tej pory wasz argument był dla mnie ważny, bo faktycznie onr to nie jest coś z czego można się cieszyć ale po tym stawiam wam znak równości.
  • Odpowiedz
@PieceOfShit też mnie zastanawia dlaczego taka strona wisi w internecie. Ja sam do niej dotarłem przez polską Wiki, więc możliwe że nie jest już używana w środowisku. Argument, że wszystkich nie wylistują jest trochę słaby ;). Mnie ciekawi czy to jest jedyny powód ukrywania twarzy.
  • Odpowiedz
@ayanami: też mnie to strasznie cieszy! tylko że... widziałem zdjęcia jak były banery z napisane wolność równość socjalizm :) jakbym coś takiego zobaczył to bym poszedł do domu. Całe szczęście nie zostawałem specjalnie w Warszawie

Wystarczyłoby robić marsz niepodległości po prostu. organizowany przez niezależną stronę. Organizowanie marszu narodowego przez ONR no proszę Was... ludzie tam chodzą bo ładnie i przyjaźnie i dużo ludzi. Jakby była alternatywa normalna po prostu żeby
  • Odpowiedz