Wpis z mikrobloga

Dziś ulicami Warszawy przeszedł największy w historii marsz antyfaszystowski "Za Wolność Waszą i Naszą".
Marsz mocno przerósł oczekiwania, odbył się bezproblemowo.
Nad Warszawą powiewały dziś setki flag z Trzema Strzałami. Dobrze widoczne były też flagi LGBT, narodowe i antykapitalistyczne.
W kulminacyjnym momencie maszerowało 10-15 tysięcy osób.
Mimo wysiłków skrajnej prawicy, mimo obrzydzania środowisk antyfaszystowskich jest nas dużo. To znaczy, że są ludzie, którzy są w stanie przebić się przez prawicową propagandę (co w naszym kraju jest nie lada wyczynem), dotrzeć do informacji i się organizować.

Komentarze dotyczące analnych fiksacji usuwam.
#bekazprawakow #marszniepodleglosci #neuropa #antykapitalizm
a.....i - Dziś ulicami Warszawy przeszedł największy w historii marsz antyfaszystowsk...

źródło: comment_gFhUL25nefQ7jsAsZ8Magt4TWJFbSn2S.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
@ayanami: Ale jak to. Przecież tylko bogaci przedsiębiorcy pracują a reszta polaków siedzi na zasiłku po kilkanaście k, ostatnio mój pracodawca powiedział ze mu się nie opłaca i siedzi na socjalu, dostaje 10 tysięcy. Nie ma ludzi do pracy, właściwie to w Polsce panuje komunizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Taaa widziałem tam już znak "faszyzm nie, imigranci tak" w tv. To ja postoje, dziękuję bardzo. I - pewnie dlatego, że się z tym nie zgadzam, to jestem faszystą, mimo że jestem takim sobie zwykłym normikiem. Meh.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@tallman: Im niższa klasa, tym więcej pracuje. I domaga się godnych warunków tej pracy. Najbiedniejsi pracują na produkcji po 12h za głodowe stawki. Jak ktoś jest pasożytem to niepracująca klasa wyższa. Antykapitalizm to ruch robotniczy, więc jak sama nazwa wskazuje... Szkoda rozmawiać z korwinistami

@ayanami: a ta klasa wyższa to myślisz idioto ma pieniądze z leżenia? Jak można być aż tak głupim (,)
  • Odpowiedz
@ayanami A kto broni najbiedniejszych podnoszenia swoich kwalifikacji? To że jestem właścicielem firmy i daje zarobic innym ludzia czyni mnie złym człowiekiem który tylko wyzyskiwuje? Miałem pomysł więc poświęciłem się niemu a nie dam więcej nikomu niz to na co zasługuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Moonman: @ramzes8811: @Fix: widziałem czoło tego marszu, parę tysięcy było napewno, nie wiem co szło za nimi bo tylko przechodziłem. 10 tys jest możliwe myślę. @ayanami: nie nazywaj tego marszem antyfaszystów, była masa ludzi LGBT, ale też jak sądzę masa "kodziarzy" i ogólnie ludzi którym nie po drodze z głównym marszem.
  • Odpowiedz
@ayanami: wiele tu komentujących u ciebie co pewnie określali by się jako "liberałowie" lub "konserwatyści" nawet nie wiedzą ile codziennie faszystowskiej propagandy przyjmują do myśli
  • Odpowiedz