Wpis z mikrobloga

Wyglad to wszystko, a ktoś taki jak przystojny ale #!$%@? nie istnieje
Wygląd to początek i koniec. Od niego wszystko się zaczyna i na nim wszystko się kończy. Już od wyjęcia z pochwy jesteśmy oceniani ze względu na wygląd, a nie ze względu na charakter czy osobowość(których przecież jeszcze wtedy nie posiadamy) jak pierdzielą normiki. Położne częściej biorą na ręce i okazują czułość ładniejszym dzieciom, później sami rodzice traktują inaczej brzydki i ładne dzieci, w szkole jak wszędzie działa efekt aureoli i to ładniejsze dzieci są faworyzowane i lubiane, wyżsi częściej gnębią, a niżsi częściej są gnębieni, na etapie kariery to wyżsi i przystojniejsi statystycznie więcej zarabiają i osiągają lepsze stanowiska, nawet u schyłku naszego życia lepiej oceniany jest dziadek z gęstymi siwymi włosami, postawny, z estetyczną twarzą niż jakiś zgarbiony stary zakolak. Często ludzie na tym tagu błędnie diagnozują swoje problemy. Mówią że przegrywają bo urodzili się w miejscu x a nie w miejscu y, że przegrywają bo byli gnębieni w szkole, bo nie mają znajomych. Ci ludzie mylą przyczynę ze skutkiem. Gnębili was w szkole bo byliście wysokimi, wysportowanymi przystojniakami z wysokim testosteronem czy może gnębili was bo byliście niskimi brzydalami? Z ładną mordą i wysokim wzrostem efekt aureoli uczyniłby swoją rolę i ludzie częściej by do was zagadywali czy zapraszali na imprezy, proponowano by wam wstąpienie do szkolnej drużyny sportowej czy kółka teatralnego gdzie z pewnością poznalibyście jakiś znajomych. Myślicie że ktoś z mordą młodego Brada Pitta miałby problem ze znalezieniem dziewczyny nawet gdyby urodził się na wsi w Polsce Z, a nie w dynamicznym mieście?
Wszystkie problemy przegrywów mają swoją genezę w wyglądzie i fizyczności. Wszystko inne to cope i zakłamywanie rzeczywistości. Nawet jeśli uważacie się za przystojnych bo mama, babcia, koleżanka czy jakieś tam cyferki na photofeelerze wam tak powiedziały, a nadal jesteście prawiczkami to znaczy że ocena jest błędna. Jesteście co najwyżej "niebrzydcy", a nie przystojni.
#przegryw #takaprawda #blackpill #stulejacontent #tfwnogf #redpill
Niski_Manlet - Wyglad to wszystko, a ktoś taki jak przystojny ale #!$%@? nie istnieje...

źródło: comment_Olb5UgWZSdrFyAMuiDQMErd90CaJWBtM.jpg

Pobierz
  • 22
@Niski_Manlet: będąc niskim i przystojnym też możesz być odbierany pozytywnie i rozchwytywanym. Twarz jest najważniejsza. Znałem gościa który z 170 przerobił sporo kobiet. Niestety to nie byłem ja, bo z moim 170 idzie w parze brzydka twarz zniszczona przez trądzik i depresję. Szkoda że sprowadzanie wygląd tylko do powodzenia u kobiet. A co z tym jak nas odbierają obcy itp? Tutaj dramatyczne jest jak bardzo brzydcy mają trudniej.
ktoś taki jak przystojny ale #!$%@? nie istnieje


@Niski_Manlet Elliot Rodger był całkiem przystojny + miał bogatych starych i modnie się ubierał. Gdyby był ogarnięty pod względem osobowości i zachowania, to by rwał jak szalony.
@Niski_Manlet Ale to nie moja opinia, poczytaj sobie komentarze pod filmikami o nim, wiele osób to stwierdza, w tym też różowe. Nie był może Adonisem 10/10, ale był jak najbardziej do ogarnięcia. Na pewno wielu brzydszych od niego bzikało.
@Niski_Manlet: @Emes91: Roger może z ryja był ok ale miał bardzo mocno zniewieściałą sylwetkę. Zobacz sobie. 22 lata a ciało jak 15-latek. Laski na takich nie lecą. Do tego chyba był niski. Był po prostu mały, może z 60kg. To sprawia że był przeciętniakiem. Gdyby przyjechał do polski z tym BMW to by wyrwał jakąś 16-nastkę, ale tam był nikim, a jego narcystyczna osobowość sprawiła że nie mógł przełknąć tego
@Solstafir: z mordy też nie był chadem. Po prostu miał parę zdjęć z dobrym kadrowaniem, filtrami, światłem i okularami to sprawiało że jego morda na niektórych zdjęciach wyglądała lepiej niż w rzeczywistości. To w połączeniu z jego niskim wzrostem i wagą oraz jak mniemam azjatyckim pytongiem stawiało go w ch$jowej pozycji zwłaszcza w Kalifornii.
22 lata a ciało jak 15-latek.


@Solstafir: Przynajmniej liftował, co i tak stawiało wyżej od większości męskiej populacji.

To są komentarze w stylu:

- przystojny jesteś, na pewno kogoś znajdziesz

- może ciebie?

- yyy nie... ja akurat jestem zajęta (i tutaj sto innych różnych wymówek) ale na pewno jakąś znajdziesz


@Solstafir: Yyy... a wytłumacz może, po co mieliby pisać coś takiego OSOBIE MARTWEJ? xD
Szkoda że wszystkie miłe po fakcie, jakoś za życie nikt nie przejawiał zainteresowania nim.


@Niski_Manlet: MOŻE WŁAŚNIE DLATEGO, ŻE BYŁ #!$%@? xD. Poczytaj sobie, jakie on akcje odwalał wśród ludzi, to może zrozumiesz, że jego wygląd nie miał nic wspólnego z tym, że był odrzucony.
@Emes91: dlatego ze nikt nie sprawdzi ze na te osobe wcale nie leca. Moga tak bredzic do woli. Jednoczesnie kobiety nigdy nie chca przyznac ze powodem incelstwa mezczyzn i depresji sa one same. Co do "#!$%@?" laski szalaly wrecz za duzo wiekszymi #!$%@?. A narcyzm jest cecha zwiekszajaca atrakcyjnosc wg psychologow (np Olszaka, a sam tego nie wymyslil)
dlatego ze nikt nie sprawdzi ze na te osobe wcale nie leca. Moga tak bredzic do woli.


@Solstafir: A jaki mają interes w tym, by kłamać na ten temat?

Jednoczesnie kobiety nigdy nie chca przyznac ze powodem incelstwa mezczyzn i depresji sa one same


@Solstafir: Jeśli myślisz, że powodem incelstwa Rodgera były kobiety, to giga iks de. Powtarzam - koleś ze swoimi zasobami fizycznymi i materialnymi mógłby co tydzień obracać