Wpis z mikrobloga

@Adam_Wolf: lewaki mysla, ze merytoryczne punktowanie PiS tam gdzie to jest konieczne (a nie negowanie wszystkiego co robi PiS) z jednoczesnym przymilaniem sie do ogromnego elektoratu PiS, ktory zgadza sie z wieloma rzeczami z Konfederacja jest czym cos zaszkodzi Konfederacji i nie spodoba sie jej wyborcom xD Tak samo jak Postulaty anty-LGBT z ktorymi zgadza sie wiekszosc spoleczenstwa, rownierz ta ktora nigdy w zyciu by nie zaglosowalaby na Konfederacje, mialy ja
@rybsonk:

Polacy nie chcą karty LGBT – pisze „Super Express” i publikuje wyniki sondażu IBRIS. Zdecydowana większość

respondentów, bo aż 67,3 proc., uważa, że uczyć o seksie swoje dzieci powinni przede wszystkim rodzice. 54,6 proc.

badanych nie popiera wprowadzenia elementów karty LGBT w szkołach.
@rybsonk: jakbym mial sie przyczepic to wg Twojego linka wynika, ze w Polsce rowne prawa popiera mniejszosc 49% xD

Btw. czy ja jako hetero nie moge wziac slubu z moim kolega hetero to znaczy, ze hetero sa dyskryminowani? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w Polsce rowne prawa popiera mniejszosc 49


@DorianJS: to kiepsko u ciebie z liczeniem xD grupa popierających równe prawa jest największą grupą, więc też większością. Poczytaj o wyborach parlamentarnych i o tym jak to działa :)

czy ja jako hetero nie moge wziac slubu z moim kolega hetero to znaczy, ze hetero sa dyskryminowani? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DorianJS: muszę Ci tłumaczyć czym jest homoseksualizm, a
@rybsonk: jest najwieksza grupa ale nie jest wiekszoscia Polakow, ja pisalem wyzej o wiekszosci spoleczenstwa. Zreszta jakby na to nie patrzec to i tak przeciw jest duzo wiecej osob niz tych popierajacych Konfederacje.
jest najwieksza grupa ale nie jest wiekszoscia Polakow, ja pisalem wyzej o wiekszosci spoleczenstwa


@DorianJS: jest większością Polaków, jest większością społeczeństwa, nie jest większością bezwzględną. Zapoznaj się z różnicą między tymi pojęciami.