Wpis z mikrobloga

@johny-kalesonny: Czy aby nie w tym samym czasie z Niemiec nie przyjechały komunistyczne bojówki antify, które uciekały przed policją do kawiarni krytyki politycznej? Nie mieli przy sobie pał, siekier, rurek itd. Kto tu jest prawdziwym faszystą. Krzyczący patusy i łysole wyżywający się na drzewkach, czy ludzie przyjeżdżający z nastawieniem na ostra konfrontację. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@johny-kalesonny: Tak, to po co ją sprowadzacie do Polski? xD
To był przykład dla kontr wagi tęczowy misiu Nie grajcie świętojebliwych, bo jak wam popuścić, to bedziecie podobni do łysych pał, albo nawet gorsi, bo macie poparcie we wpływowych środowiskach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Blaskun: Ale kto ją sprowadza?

Antifa w Polsce nie istnieje, to jest jakieś dziesięć osób w Warszawie i nigdzie ich więcej nie widać. Narodowcy robią #!$%@? na spółkę z kibolami we wszystkich większych miastach w Polsce. Nawet w Wałbrzychu #!$%@? ludziom za rozdawanie żywności bezdomnym przez LEWAKÓW. https://wiadomosci.wp.pl/chcieli-rozdac-jedzenie-ubogim-napadli-ich-kibole-incydent-w-walbrzychu-6356111859402881a

Bawi mnie taki argument "ALE ANTIFA!!11" w kontekście chlewu robionego przez patriotów w kominiarach.
Antifa w Polsce nie istnieje,


@johny-kalesonny: Bo nie istnieją u nas mniejszości kolorowe z patologi, które zasilają zbrojne skrzydło antify na zachodzie. Dlatego lewactwo posiłkowało się tymi z Niemczech, czyli czerwoni z brunatnymi po raz kolejny weszli w układ. Znamienne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale do czego mnie przekonujesz? Myslisz, że bedę bronił patusów, czy co? Dla mnie skrajne lewactwo jak i prawactwo jest siebie warte. Bawi
Myslisz, że bedę bronił patusów, czy co?


@Blaskun: Ale w końcu to robisz. Na zarzuty o to, że Marsz Niepodległości jest zbiorem patologii, stwierdzasz "ALE ANTIFA HURR!", gdzie ta Antifa w Polsce de facto nie istnieje, a te ziomeczki które teraz wbijają do Warszawy, wbijają tutaj dlatego, że przyjeżdżają faszyści z całej Europy ZAPRASZANI przez nasze środowiska nacjonalistyczne. Więc ta lewicowa "patologia" jest zupełnie inną klasą problemów niż prawicowa patologia, która
że Marsz Niepodległości jest zbiorem patologii


@johny-kalesonny: Nie jest choć patologia w nim uczestniczy. A lewicowa patologia jest inną klasą tylko dlatego, że zbyt mało czasu minęło od komuny i młodym Polakom nie mozna wciskać kitu o równości i dobrobycie dla każdego jak tylko zapanuje komunizm tak jak dla biednych mniejszości na zachodzie. Jak tylko urosną w siłę, to się wtedy zacznie.
Dl mnie groźniejsza jest patologia lewicowa chcąca sprowadzać jak
Nie jest choć patologia w nim uczestniczy.


@Blaskun: Przepraszam, ale patologia to organizuje Marsz Niepodległości oraz zaprasza równą sobie patologię. I to są konkretnie organizacje faszystowskie i w niektórych latach nawet miałeś neonazistów. To nie jest jakaś grupa dresów, tylko konkretne organizacje.

Dl mnie groźniejsza jest patologia lewicowa chcąca sprowadzać jak lecii ludzi z innych kultur w których wylęga się terroryzm i ekstremizm, który wedruje razem z nimi


O czym Ty