Wpis z mikrobloga

@ogorkikiszone: za każdym razem jak czytam te przegrywowe s----------e to przypomina mi się właśnie ten mem xD

A weź jeszcze im to przetłumacz a ich postach to cie zczarnolistują go nie liżesz ich ego, jacy to oni pokrzywdzeni xD
  • Odpowiedz
@Greensy: Przecież większość tych ludzi walnie samobója więc co oni wam przeszkadzają? Nie ma komu się zwierzyć a i tutaj takich gonią jakby łącze komuś kradli. Za to jak panna ma problem w związku, z koleżanką, potrzebuje coś z siebie wyrzucić to się mało co nie posrają tutaj aby wirtualnie przytulić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Szalom: przecież @ogorkikiszone napisała że przegrywy nie robią nic w tym nie uczęszczają na terapię itp żeby móc pracować nad swoim problemem. Ja miałem derpesje byłem przegrywem i 2 lata terapii i leczenia zajęły mi w miarę wyjście z choroby i ogarnięcie się. Za każdym razem jak na tagu komuś punktuje, że powinien iść do lekarza itp to jest zmiana tematu lub umniejszanie problemu bo "to i tak nic
  • Odpowiedz
@KasandrycznyMuminek: nie miałbym problemu gdyby się uzalali i szukali pomocy lub porad jak stać się z przegrywa normikiem czy coś.

Ale #przegryw jest tak toksyczny, że porostu nie da rady im współczuć. A co który się próbuje odbić od dna to reszta go ciągnie i wyzywa od normikow, żeby marnował swoje życie razem z nimi.

Chore społeczeństwo, gorszy może być chyba tylko fanatyzm religijny.
  • Odpowiedz
@ogorkikiszone: Jesteś kobietą więc twoja opinia w tej kwestii się nie liczy.


@KasandrycznyMuminek: Ok, to opinia faceta Cie przekona? xD Tez kiedys bylem placzliwa p---a, schudlem ponad 50kg i psychika calkowicie mi sie zmienila oraz postrzeganie swiata na przyziemne, zamiast obwinianie wszystkich i wszystkiego wokol. Bo tak bylo wygodnie xD W--------c by zalewac mozg szczesciem i uzalac sie nad soba. Tez ciekawily mnie te zimne teorie o kobietach
  • Odpowiedz
@Szalom:

Niczym się nie różnicie od januszy którzy mówią ze depresje to ta dzisiejsza młodzież sobie wymyśliła i w ogóle kiedyś leczyło się to pasem a teraz idź pobiegać synek.

Depresja jest zdiagnozowaną chorobą, na którą ktoś się leczy.
Płacze przegrywa są jego p----------m i użalaniem się, bo nawet nie pójdzie do psychologa/psychiatry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Różnica jest dosyć znaczna.
  • Odpowiedz
@Zelber: a ty to wiesz bo...? Skąd tak pewność ze tak jest? Uważasz ze jak ktoś ma prawdziwa depresje to się nie użala nad sobą? Kim ty jesteś żeby diagnozować u kogoś depresje lub nie przez internet? Gowno się wszyscy znacie a uważacie się za nie wiadomo kogo. Takie obrazki i komentarze wyśmiewające potencjalnie realny problem realnych ludzi świadczą tylko złe o autorach tychże. Prowadzono badania ze więcej osób które
  • Odpowiedz
@ogorkikiszone: Tak myślałem. Tobie się udało wyjść z tego, wiec uważasz ze każdy może tylko tego nie chce. A może właśnie chcą i są na przykład w trakcie leczenia a takie gowno posty pseudointelektualne i motywujące jak twoje zadziałają złe na takich ludzi i wszystko pójdzie jak krew w piach? Ale o tym pewnie nie pomyślałaś

Bardzo mi przykro z twojej sytuacji i życzę ci żeby znów cię to nie
  • Odpowiedz
@Szalom: nikt nie wyśmiewa realnych problemów jednakże, jeśli utniesz sobie palec tnąc drewno to nie piszesz na wykopie ze ci odpadł i bardzo boli i wszystko bez sensu, tylko bierzesz palec i jedziesz na sor.
Depresja czy jakakolwiek choroba psychiczna utrudnia życie samemu choremu a jednocześnie widzi to otoczenie, wiec dostajemy sygnały i pomimo, ze się nie chce i nie widzisz w tym sensu to zdrowo myślący człowiek chce dać
  • Odpowiedz
@Greensy:

nie miałbym problemu gdyby się uzalali i szukali pomocy lub porad jak stać się z przegrywa normikiem czy coś.


Zawsze możesz dać tag na #czarnolisto. Póki nie organizują masowej masakry niewinnych nie przeszkadzają mi.
I poza tym, kto ma takie porady o których piszesz dawać na tym portalu? Bo póki co to wszystko sprowadza się pod bądź sobą, uwierz w siebie a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@ogorkikiszone: ale z was k---a Janusze xD Tak to prawda, na tym tagu część osób (duża, mała - nie wiem, nie siedzę tam) to na prawdę leniwe chuje, które tylko narzekają. Jednak część na prawdę ma problemy, a ty oczekujesz od nich - mimo gorszego startu - żeby byli na takim samym poziomie jak ty. Sam spotkałem się z ludźmi którzy mimo że chcieli coś ze sobą zrobić , nadal
  • Odpowiedz
@jdhue: a kto ci powiedział, ze ja miałam wspaniałe dzieciństwo? Zakładasz ze mój problem powstał z dnia na dzień a prawda jest taka, ze narastał latami
Tak samo, wszyscy byli źli, ja siebie traktowałam jak najgorsze gowno i swojego wroga, nie umiałam się dogadać z rodzina, później doszły zaburzenia odżywiania
Zmiany zachodzą jedynie wtedy kiedy akceptujemy fakt, ze być może z nami jest coś nie tak a nie stawianiamy się
  • Odpowiedz
@ogorkikiszone Jakbyś miał jakiekolwiek pojęcie o tym jak wygląda prawdziwa depresja to byś wiedział jak trudno jest zrobić jakikolwiek pierwszy krok, niektórzy mają problem żeby bez leków być w stanie wyjść w ogóle z łóżka. Już nie wspominam o przezwyciężaniu złych wzorców i zachowań wpojonych w dzieciństwie, to już jest w ogóle kosmos i na dobrą sprawę nie jest możliwe w 100%.
Ech, na c--j ja się w ogóle produkuję ,
  • Odpowiedz