Wpis z mikrobloga

@stanli:
Nie mam żadnego syfu , żadna aplikacja nie wykorzystuje nie wiadomo ile % , dziwne że bateria w dzień trzyma normalnie , dzieje się tak tylko w nocy , ale w dzień co jakiś czas korzystam z telefonu , może problem jest że przechodzi w jakiś tryb uśpienia przez długi okres nieużywania i dlatego ? Bądź traci połączenie z wifi i mieli ?

Telefon zawsze był na ładowarce w nocy
@mielnik69: używam , ale w ciągu dnia również używam i wytrzymuje od rana do wieczora 3.30 h sot.

Dziwne że bateria leci z 40 % do zera w nocy . Tak jak pisałem tylko wifi i mi band. Zawsze telefon był na ładowarce wiec nie jestem wstanie stwierdzić od ilu tak się dzieje
@impress: no to w większości podobnych przypadków MiFit robi dziwne rzeczy i zjada baterię. Zrób force stop i włączaj od czasu do czasu tylko do synchronizacji, a najlepiej potem restart telefonu, żeby MiFit się nie włączył.
@impress: u mnie potrafilo nawet raz zejść o 20 procent w nocy przy wyłączonym telefonie!
Telefony od nich to porażka, drugi raz nie kupię.

Też mam mibanda, ale ostatnio niby Spotify wybudzal w co średnio wierzę (tak pokazywala historia zużycia)
A to nie będzie coś z tym że telefon nie przechodzi w uśpienie ? W dzień co chwilę wybudzany i dlatego jakoś daje radę bateria .

Albo bateria jak ma 40 % to w rzeczywistości ma 10% i dlatego schodzi 10% i się wyłącza ?

Tylko jak korzystam w dzień z telefonu i ma 40 % baterii to normalnie użytkuję go do 10% i działa ok , trzyma bateria ....