Wpis z mikrobloga

@CampbellPrice:

Razem z testosteronem nie widzę sensu, bo cena x2 taka, za o wiele mniejsze efekty aniżeli inne "klasyczne" orale. Jak chcesz nabicia to nie LGD a meta/antek lub wysuszenia sylwetki to obojetnie jaka podobna DHT - oxa/proviron/masteron/tura etc. Szkoda kasy na SARMy. Jedyne sens z SARMów (choć nie wszystkie to sarmy), to widzę w ostarynie, jak dolega coś ze stawami, Mk677 z silnymi mimetykami lub insuliną, GW-501516 do poprawy lipidogramu/na
@Kasahara: Takie lgd kosztuje 220zł za 2 opakowania po 60 caps x 7mg. Rad 60x10mg 170 zł . Nie wydaje mi się żeby to były wygórowane ceny w porównaniu do klasyków. Dodatkowo działają selektywnie i odpada np konwersja do DHT, nie orają tak wątroby itd. Generalnie mniej znanych efektów ubocznych. Najbardziej negatywne wydaje się oranie lipidów. Próbowałeś ich kiedyś?
@CampbellPrice:

Wiesz problem jest taki, ze takie 2-8 mg LGD to człowieka nie porobi i nawet 20 mg mety prawdopodobnie da o wiele lepsze efekty. Wieć jeśli to tak przeliczysz, to już bardzo niekorzystnie finansowo wygląda, jakbyś miał brać nagle tego LGD +15 mg (co stricte skończyłoby się pewnie szybki shutdownem przysadki). Nie brałem osobiście SARMów; jednak kilku podopiecznych i bym nazwał ich działanie bardzie antykataboliczne niż anaboliczne. Mam wrażenie, że