Wpis z mikrobloga

@dnasstorm: pierwsze widzę, chyba świeża sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) no nie powiem, będzie Adolf miał dziś w nocy manewry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jego żona ma na imię Zofia, tak ze tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hand_Solo: Bardzo mi się ona podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) .

Tak w ogóle, to Adolf jest dość kasiastym gościem. Kuźnia, różne bronie, budowanie domów z fundacji, no chyba, ze to inni ludzie finansują jego (?) fundację w znacznym stopniu.

A Sanji? Władca nie swojej działki xD.
@dnasstorm: no bie da się ukryć, że Sanji w porównaniu z kimkolwiek wypada słabo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A z Kudlinskim nie wiem, nie podchodzi mi do końca jego content. Co nie zmienia faktu, ze jak to wszystko #!$%@?, to jadę tam do niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hand_Solo: Czemu Ci nie podchodzi jego content? Zbyt mało szurowy? W sumie można się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć. Tylko on zapomina, ze 99% Polaków nie mieszka w takich warunkach jak on. Nie maja miejsca na kuźnie itd.
@dnasstorm: a to zależy od nastroju. Króluje Marek ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak to oglądam, co mi youtube zaproponuje. Aż wstyd pomyśleć, jak ktoś kiedyś w robocie zobaczy moje rekomendacje na yt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak chcesz fajny kanał, to zobacz to. Nie szur per se, ale materiał obowiazkowy. Masz piękny obraz jak działa schizofrenia - nawet jak wiesz, że
HandSolo - @dnasstorm: a to zależy od nastroju. Króluje Marek ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak to og...