Wpis z mikrobloga

  • 1227
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 272
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ak_kubel: dlaczego niestety? Podobno celem odstrzału jest kontrola populacji? Zatem właśnie powinniście strzelać do loch i to najlepiej ciężarnych.

Ale nie, wy tylko biadolicie o tym, że kontrola populacji, nad którą de facto nie macie kontroli żadnej.

Chodzi tylko o strzelanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@belzedup2: @kroje_warzywa_ziemniakiem: Ciekaw jestem co myślicie - co koniec końców jest lepsze dla szeroko rozumianego środowiska - chodowla zwierząt, rzeźnie i transport itd czy łowiectwo? Zakładam że ludzie którzy są przeciw łowiectwu również są przeciwko przemysłowi mięsnemu nie tylko z powodów powiedzmy klimatycznych i konwekcji dla środowiska ale przede wszystkim z pobudek etycznych - załadunek, transport i zabijanie zwierząt. Chętnie poczytam co sądzicie
  • Odpowiedz
@Askaniusz92: Każde życie jest warte tyle samo, niezaleznie czy to czlowiek czy zwierze. Ten sport to niestety zabijanie dla zabawy i dorabianie do tego ideologii. Mowicie, ze odstrzal jest konieczny z powodu wplywu na ekosystem. Proponuje zamiast zwierzat odstrzelic troche ludzi, powoduja znacznie wieksze szkody.
  • Odpowiedz
Może się zdziwisz ale jest coś takiego jak etyka łowiecka. Właśnie dla tego. Pamiętaj że po strzale trzeba zwierza wypatroszyć. Podejmiesz się tego?


@Askaniusz92: jak chcecie strzelać do zwierząt powołując się na mityczną kontrolę populacji to j---e mnie twoje płaku płaku przy wyciąganiu warchlaków z zabitej lochy.

Albo kontrolujesz populację, albo w---------j z tym strzelaniem dla zabawy.
  • Odpowiedz
większość społeczeństwa w taki sam sposób pozyskuje mięso. Używa swojej przewagi cywilizacyjnej aby hodować i zabijać zwierzęta na mięso, lub zleca to komuś innemu.


@Strzelec_Kurpiowski: Tylko że oni chyba nie hodują tych zwierząt w celu czerpania przyjemności/łechtania swojego ego czy jakkolwiek to k---a nazwać z późniejszego zabijania ich ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wedarn:

@Hereticsheresy w moim gronie jest bardzo dużo myśliwych. Jem od nich mięso od 7 lat. Jest to o wiele zdrowsze mięso od tego ze sklepów. O tych twoich "znajomych" wyssanych z palca nawet nie będę komentował. Widać że nie masz absolutnie żadnego pojęcia, jedynie próbujesz udawać mądrego. Idź sobie na łąkę skakać pośród zwierzątek.


Dowód anegnotyczny, krąg twoich znajomych nie odzwierciedla całego społeczeństwa ani problemów o których mówił
  • Odpowiedz
@klinQQ a ja Tobą gardze. Przez takich jak Ty mam na własnej działce dziki. Nigdy ich nie było. Dlaczego? Bo przez takich karakanow jak Ty mieszczuchu jest ich co raz więcej.
  • Odpowiedz