Wpis z mikrobloga

@Harmonia: Nie bo za 30€ sobie opłacisz prywatną kwatere i wyjdziesz na tym do przodu mieszkając samemu z dala od robotników ale gdybyś chciał tak zrobić przy stawce 11€ brutto na pierszej klasie podatkowej to matka by ci musiała sindbada opłacić żebyś miał jak wrócić za miesiąc do kraju
@Harmonia: Nigdy #!$%@? nie dostałem ale sam natłukłem wielu (kilka aście razy)
Najgrubszą akcje miałem w szwajcarii gdzie byłem tłumaczem a w bandzie miałem sześciu gości którzy po kilka lat we firmie pracowali i nagle musieli mnie słuchać, nawet ich nie pilnowałem czy tam poganiałem do roboty bo mi to zwisało, nie szkodzi:

Pochlali w pewną sobote ostro no i taki alfa z nich który się czuł pokrzywdzony że on nie
@suqmadiq2ama: przy pilnowaniu nawet w Polsce ma się osobny dużo lepszy hotel i uposażenie, tylko później strach żeby Cię te patusy nie pobiły za X lat szkoda nerwów i zdrowia dla pseudo pijaków fachowców po rozwodach, najgorsza robota w moim życiu
@mietko: Właśnie o to chodzi że nie zawsze, coraz częściej firmy to obiecują a na miejscu się okazuje co innego. W każdym bądź razie zgadzanie się na funkcję za mniej niż dodatkowe kilka tysi jest skrajnym debilizmem.

Piszę to jako gość z expem jako dowodzący 15 lat po różnych krajach.