Wpis z mikrobloga

@piteross: a to tak. Bo ja zupełnie w druga stronę - siedząc od przejścia będą cie budzić ludzie żeby wyjść a ja mam pęcherz jak zbiornik bombowca wiec mogę się zebrać po jakims jedzeniu jak wszyscy są na jawie i tak. A ze mam swoj patent na spanie opierając się o ściankę/szybę to wole na precla się zwinąć. Co kto woli :)

190cm
@AlojzyKoniowal Musisz sobie po prostu opracować plan przed wejściem do busa. Ja siadam zwykle albo w środkowym miejscu na samym końcu busa, bo nie ma wtedy przed tobą żadnych siedzeń, albo na samym przodzie. Powodzonka następnym razem.
@AlojzyKoniowal: 196 here, w samolocie tylko miejsce z dodatkowym miejscem na nogi, a autobusach miejsca dla starych ludzi/inwalidów lub poczwórne, w pociągu poczwórne lub staram się siadać samemu wtedy siadam bokiem i kładę kolano na miejscu obok. Nienawidzę jak ktoś siada obok mnie bo jestem dodatkowo dość zmasowany i często na przykład barkiem dotykam osoby która siedzi koło mnie i wywołuje to we mnie taki dyskomfort że mam ochotę wyskoczyć z
@nyo7 ja nie umiem spać w samolotach I pociągach. No chyba że pijany :D
Pęcherz też mam duży, ale często chodzę do kibla w samolocie np po to żeby se ręce umyć, nos wysmarkac itp. Byle by się z siedzenia ruszyć
@AlojzyKoniowal: najgorzej jak trafiasz na wagony z przedziałami. Siadasz sobie na baczność, stopy jak najbardziej podwinięte, ale oczywiście masz tak długie szkity, że kolana wystają pół metra do przodu. Jak naprzeciwko usiądzie drobna osoba to pal licho, ale jak podobna wzrostem osoba do Ciebie to #!$%@?, bo się stukacie kolanami co jakiś czas. Niziołki w kwestii przestrzeni do siedzenia w miejscu publicznym mają lepiej.
@AlojzyKoniowal: oj tam oj tam. mam 192 i raczej sie ciesze ( ͡° ͜ʖ ͡°) samolotami rzadko latam, w komunikacji są poczwórne miejsca i niech ci vis a vis sie martwio, że nie ma miejsca ( ͡ ͜ʖ ͡) łóżko 190 wystarcza, bo i tak zawsze mi nogi zwisają, bo lubie jak stóp nie musze zginać a zazwyczaj śpie na brzuchu. no
@piteross: Ja wale 3 filmy na opór aż mi się same oczy zamkną i śpię oparty o okno. Inaczej nie dam rady. W sumie nie wiem już sam czy chlanie mi w tym pomga ;)
@AlojzyKoniowal jak jeździłem autobusem to miałem ten sam problem ( ͡° ʖ̯ ͡°) A najgorzej jest wtedy, jak ktoś chce usiąść obok a ty nie masz gdzie trzymać nóg i jest ci w #!$%@? niewygodnie. 195cm here
@brunix: Nie wiem czy toyota avensis się miesci w ramach auta rodzinnego, ale ojciec kupił i sobie chwali, jest podobnych rozmiarów do mnie, plus jak jeździłem z tyłu to tez sporo miejsca. Ale jak chodzi o auta to mam flash backi jak rodzice mieli bmw jakieś stare i z tyłu było miejsca jak dla dziecka, a jeszcze fotele z tyłu były obite plastikiem, rip kolana xD