Wpis z mikrobloga

Serce mi pęka na myśl, ze niedługo mogę go stracić.
Moj najcudowniejszy przyjaciel od 11 lat. Byl przy mnie gdy zdawałam maturę, rozstałam się z chłopakiem, wyjechałam na studia... Otwierał ze mną wymarzoną kawiarnię, dumnie nosił muchę w dniu mojego ślubu, a teraz cierpliwie znosi głaskanie mojej 2 letniej córki.

Dziś jedziemu do kardiologa, bo ma chore serduszko. Jest leczony od paru miesięcy, a wczoraj miał zapaść.
Trzymajcie kciuki za mojego małego, kochanego Tośka

#psy #smutnazaba #feels
elpoliko - Serce mi pęka na myśl, ze niedługo mogę go stracić. 
Moj najcudowniejszy ...

źródło: comment_KRcSjbKNuWkx64ShCFSwYXHVWRON2hX5.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ossis20: Smutne bardzo, z drugiej strony to i tak lepsze niż nowotwór żołądka. Cushinga można jeszcze próbować zaleczyć (nawet u tak wiekowej psinki), co powinno poprawić ogólny stan i komfort starości, z nowotworem w tym wieku i przy tych chorobach nie zrobiłabyś już nic. Wiem, że to wszystko raczej na krótką metę, ale zawsze to jakieś pocieszenie. Wiem, że to co napisze to czysty truizm, ale spróbuj się cieszyć każdym
  • Odpowiedz
@Ossis20: teraz dopiero zobaczyłam, ze macie juz diagnoze. Trzymam kciuki za Rubinka, oby dzięki leczeniu jegi stan się poprawił. Pocieszające jest, ze to nie nowotwór żołądka, mysle ze z zespolem cushinga czeka go dluzsze zycie niz z rakiem. Trzymajcie sie cieplutko i walczcie ( ͟ʖ)
U nas wczoraj Tosiek kolejny raz zemdlał, na szczęście mamy juz tlen i nie zdążył nawet calkowicie odpłynąć.
Życzę
  • Odpowiedz
@elpoliko: Rubin rok temu też mdlał i był pod tlenem naszczęście trafił do dobrego weterynarza i dzięki niemu teraz żyje. Tylko mam do podawania rubinowi 12 tabletek w tym ten lek na cushinga który jest bardzo drogi.
Codziennie chodzę na kroplowki, ale dzisiaj będzie ostatni raz. W dodatku ostatnio miał zabieg , miał szytą powiekę, ale w znieczuleniu miejscowym, powiewaz jego stan nie nadaje się na znieczulenie ogólne. Prawdopodobnie u
  • Odpowiedz