Wpis z mikrobloga

Serce mi pęka na myśl, ze niedługo mogę go stracić.
Moj najcudowniejszy przyjaciel od 11 lat. Byl przy mnie gdy zdawałam maturę, rozstałam się z chłopakiem, wyjechałam na studia... Otwierał ze mną wymarzoną kawiarnię, dumnie nosił muchę w dniu mojego ślubu, a teraz cierpliwie znosi głaskanie mojej 2 letniej córki.

Dziś jedziemu do kardiologa, bo ma chore serduszko. Jest leczony od paru miesięcy, a wczoraj miał zapaść.
Trzymajcie kciuki za mojego małego, kochanego Tośka

#psy #smutnazaba #feels
elpoliko - Serce mi pęka na myśl, ze niedługo mogę go stracić. 
Moj najcudowniejszy ...

źródło: comment_KRcSjbKNuWkx64ShCFSwYXHVWRON2hX5.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@elpoliko: ja miałam kicię 19 lat... nie pamiętałam życia bez niej. Bardzo mocno zniosłam jej raka, ratowałam na wszystkie sposoby, jak tylko mogłam. Niestety się nie udało, płakałam kilka dni a potem... nadeszła ulga... Ale Twój jeszcze pożyję, czuję to, łapcie przytulasy ()
  • Odpowiedz
@elpoliko: Hej, moja psina ma 15 lat. I z tego co mówił lekarz to problemy z sercem są zmorą małych ras. W przypadku mojego psa było to powiększone serce, a szczególnie lewy przedsionek przez co serce jakby naciskało na przełyk, były omdlenia i kaszel. Ale od 2 tygodni na lekach i pies jak nowy. Trzymaj się( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@elpoliko Jeju, jaki puszysty! A czy byłaby możliwość żebyśmy zobaczyli tego uroczego przystojniaka w muszce?

Moja psinka miała 16, od kilku lat już jej z nami nie ma i nie ma dnia żebym o niej nie myślała. Dała mi tyle cudownych wspomnień - mnóstwo codzoennych radości ale też i wsparcia w trudnych chwilach. Psy są super i potrafią niesamowicie wpłynąć na życie swojego człowieka. Trzymam za Was kciuki bardzo mocno, powodzenia!
  • Odpowiedz