Wpis z mikrobloga

Zboczeniec jest bardzo agresywny i kazdy konflikt z nim kończy się mocnymi wyzwiskami i wulgaryzmami. Oczywiście wielki brat nie reaguje, ale czego się spodziewać #bigbrother
  • 16
  • Odpowiedz
@ludi91: No bardzo ciekawe bo Kamil może i prowokuje pewne sytuacje ale nigdy nikogo wulgarnie nie wyzywa wiec komentarz ci nie wyszedł. Post jest o wulgarnym i agresywnym zachowaniu którego Jezus w programie nie pokazuje w przeciwieństwie do Mateusza czy wcześniej wafelka Dawidka i kruszynek.
  • Odpowiedz
@ludi91: mój drogi on nigdy wulgarnie się do nikogo nie odezwał, gdzie oni nazywali go zjebem genetycznym, #!$%@? idiota i kretynem to on nie odpowiadał tym samym. Zacznij tego streama oglądać ze zrozumieniem bo widać ze wogole nie ogarniasz. On prowokuje ale nie jest wulgarny. Jak zwykle #!$%@? po Kamilu a reszta taka święta. No tak wyzywanie Jezusa przez innych już według ciebie nie jest chamskie, zejdź na ziemie.
  • Odpowiedz
@ludi91: No widzisz jesteś typem osoby która jedzie po Kamilu dla zasady i podajesz bezsensowne argumenty ze on kogoś obraził i cisniesz po nim a jak ktoś inny go znieważył w dużo gorszy sposób (wulgarny) to ,,super, świetnie brawo dla niego”. Nie wiem jakimi wartościami kierujesz się w życiu ale jeśli mnie ktoś wkurza to zachowuje się z klasa i nie mówię do niego #!$%@? genetyczny czy ze jesteś #!$%@?
  • Odpowiedz