Wpis z mikrobloga

Mireczki z #cebulaonline,

** <-- tak oznaczyliśmy najlepsze, według nas, promocje

Zanim promocje to zobaczcie na naszym FB jak się prezentuje Xiaomi Mi CC 9 Pro aka Xiaomi Mi Note 10 który jest już dostępny w sklepach Xiaomi w Chinach.
Wideo dostępne tutaj: link do wideo
Wieczorem będzie też zegarek #xiaomi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz przechodzimy do promocji na #banggood

LINK - Przepływowy termometr do kranu V2 Water Shower Thermometer LED Display Flow Self-Generating Electricity Water Temperture Meter from Xiaomi Youpin za $11.88

LINK - Dozownik do mydła Xiaowei X4 Intelligent Soap Dispenser 350ml za
$14.99

[LINK](https://cebula.online/promocje/banggood/uchwyt-na-szczoteczke-soniczna-do-zebow-wall-mount-electric-toothbrush-holder-suit-for-oral-b-soocas-mijia-oclean-xiaomi/?utm_source=social&utm_medium=wykop&utm_campaign=cebulaonline) - Szczoteczka soniczna Xiaomi Soocas X1 3 Brush Modes Wireless USB Charging IPX7 Waterproof za $26.62

LINK - Szczoteczka soniczna Xiaomi Soocas X1 3 Brush Modes Wireless USB Charging IPX7 Waterproof za
$26.62

LINK - Maszynka do włosów ENCHEN Hummingbird Electric Hair Clipper Xiaomi Youpin za
$21.54

LINK - Zestaw 24 sztuk bitów i wkrętak XIAOMI Mijia Wiha 24 in 1 Multi-purpose Precision Screwdriver za
$15.50

LINK - Słuchawki bluetooth BlitzWolf® AIRAUX AA-UM2 TWS bluetooth 5.0 za $19.99

LINK - Smart band Huawei Honor Band 5i Full Touch Wristband SpO2 Blood Oxygen za
$30.69

LINK - [Magazyn UK] Nawilżacz powietrza Xiaomi Smartmi Humidifier Protable Evaporation Air Humidifier 4L za $100.99

LINK - Pompka samochodowa 12V Portable Air Tire Inflator Pump LED Safety Hammer za
$12.99

LINK - Słuchawki bezprzewodowe [Bluetooth 5.0] Blitzwolf® BW-FYE1 TWS za $27.94

LINK - Kompaktowe głośniki bluetooth 2 In 1 Portable Magnetic bluetooth 5.0 TWS Speaker za
$31.42

następnie na #aliexpress

LINK - Huawei Tablet Mediapad M6 10.8inch WIFI Table PC za
$387.90

LINK - Xiaomi Mi CC9 Pro 6GB RAM 128GB ROM Snapdragon 730 za
$479.99

LINK - Głośnik z Radiem Speaker MP3/4 Music Player FM Radio za
$7,18

LINK - QCR Q1 Wireless bluetooth earphone Multi-function MP3 Player za
$29.70

LINK - Zestaw klocków 2018 new X Wing Star Fighter Building Blocks za
$27.34

do tego na #dhgate

LINK - Smart band Original Mi Band 4 Smart Bracelet China Version za $19.58

LINK - [Wysyłka z Polski] Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter Mijia M365 Pro za $428.34

LINK - [Wysyłka z Polski] Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter Mijia M365 za $329.38

LINK - [Wysyłka z Polski] Odkurzacz automatyczny Roborock S50 S55 Xiaomi Vacuum Cleaner 2 za $301.61

LINK - [Wysyłka z Polski] Pompka elektryczna do opon Xiaomi Mi Electric Inflator Pump za
$36.86

i na koniec #geekbuying

LINK - [Wysyłka z Polski] Hulajnoga Elektryczna KUGOO S1 Folding Electric Scooter 350W Max 30km/h IP54 za
$255.99

LINK - Smart watch Global Version AMAZFIT Stratos 3 Smart Sports Watch 1.34 Inch 5ATM GPS Firstbeat Silicone Strap za
$199.99**

Chcesz na bieżąco dostawać powiadomienia o promocjach?
Zobacz nasz drugi tag cebulaonlinelive.

Linki bezpośrednie:


--
Możesz nas śledzić na:
FACEBOOK
Cebulowa grupa na FACEBOOKu
TWITTER
tagu #cebulaonline lub naszym profilu na Wykop.pl
Zapisz się na listę powiadomień, zatwierdzając popup na naszej stronie
cebula_online - Mireczki z #cebulaonline,

** <-- tak oznaczyliśmy najlepsze, wedłu...

źródło: comment_UEpepe9oZTtc0a7XcnjiK0iwDvEoPtHC.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AliPaczka: Czyli moje ASS z ostatnim statusem '30.10.2019 09:50 - Import clearance start' może jednak zdąży dojść w tym tygodniu ( ͡º ͜ʖ͡º)
A już myślałem, że gdzieś utknęło nadspodziewanie długo ( ͡° ͜ʖ ͡°)